Battlefield 1 APOKALIPSA OSTATNIE DLC 1080p/60fps

yoshi7901 »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "yoshi7901"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Multistreaming with https://restream.io/

Jeśli chcesz dokonać donacji wpadnij tutaj. Wielkie dzięki :D
https://www.tipeeestream.com/yoshi7901/donation
Koszulki kanału : https://yoshi7901.koszulkomat.eu

Komentarze:

Thane11... Pytanie do użytkowników BF1 na PC, czy wszystko wam działa? Pytam, gdyż od wydania ostatniego dodatku pojawił się pewien problem. Mianowicie w menu "Dostosuj żołnierza" wszystko jest zablokowane jakbyśmy mieli pierwszą rangę. Problemem jest to, że dawno temu każdy element został już odblokowany, level jest wysoki i nie można sprzętu teraz odblokować. Dobrze chociaż tyle, że w trakcie samej gry, działa wszystko i cały arsenał jest dostępny co był odblokowany. Ehh, DICE... naprawią jedno (spadki klatek), to zepsują drugie...

Poza tym, zgadzam się z Marcinem, że PUBG jest jakieś takie średnie przy Fortnite. Ogólnie gra wygląda jak jakaś wersja beta. Interfejs zalatuje starszymi czasami, graficzne niedoróbki, szalejąca fizyka, np. auto wybucha tylko dlatego, że w coś wjechaliśmy (serio?) itd. A Fortnite wygląda jak pełnoprawny tytuł AAA. Chyba wychodzi tutaj doświadczenie Epic Games, bo oni są odpowiedzialni przecież za serię Gears of War na Xboxa, więc potrafią robić gry. Dodatkowo korzystają z własnego silnika graficznego Unreal Engine 4. Jako ciekawostkę dodam, że PUBG jest na... właśnie UE4, tylko jakoś bardzo nieudolnie go wykorzystują. Był pomysł, ale nie ma jakości i Fortnite wychodzi tutaj jakby na przeciw.

Poza tym, tak jak na live popieram że Fortnite jest super do oglądania. Bardzo dobrze się to śledzi, zawsze jest ten smaczek czy się uda zwyciężyć, a poza tym jest też sporo czasu na luźniejsze pogawędki. Z tego samego względu zombi z CoD-a również dobrze się ogląda. Natomiast wszelkie zwykłe multiplayery moim zdaniem spadają tutaj na dalszą pozycję, ze względu, że to zwykła naparzanka, w którą i tak najwięcej osób z reguły gra, więc szybciej się nudzi.
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCLsQ4c7wp0Zk4m8gRedGb6w