wideoprezentacje - Miliony Polaków ZATRUWANYCH KAŻDEGO DNIA. PIS WIE i NIC NIE ROBI! / TVP robi Alarm a Morawiecki NIC


► Cała seria ► https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR0715fSo3tmYNvkNYg-WG8M ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR2AJ1GYzSfn9BRNvAjs2N1c + (Życiowe tematy) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR3qgYwHg0sHP3dlctGAu7Fr + (Teorie Spiskowe) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR0s9HyScqgL9VcwIAJL1hsi ► Daj lajka na "Fejsie" ► https://www.facebook.com/Wideoprezentacje/ + https://www.facebook.com/AtorOficjal + http://bit.ly/PSA_GrupaFacebook Miliony Polaków Trutych KAŻDEGO DNIA. PIS WIE i NIC NIE ROBI! / TVP robi Alarm a Morawiecki NIC! - Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę....

Najlepsze komentarze:

Murciel... dzięki za info nie wiedziałem o tym idę sprawdzić jaki mam węgiel, pozdrawiam.
Stanisl... Istnieje taka możliwość ze to jest ten węgiel który kupujemy od naszych najlepszych sojuszników :-)
Last Ni... Krzysztofie rację masz. wungiel to paliwo kopalne
Mateusz... Eko groszek polecam. :)
PattyMa... Modyfikowany węgiel wersja polska ;)
Dzoli Z... Mieszkam na wsi a powietrze jest gorsze niż w centrum wielkiej metropolii ?
Dzoli Z... Mój sąsiad tym pali.
Nie da się żyć! Aż się boję wychodzić na spacer wieczorem, nawet jak są zamknięte okna, to dostaje się to świństwo do domu!
Dym jest tak strasznie gęsty i żółtawo...nie wiem jaki, że na pierwszy rzut oka wygląda to nienaturalnie.
POLSKA ... Siema krzyš wracaj szybko do zdrowia
Piotr U... TVN wcale nie przesadza. W ciągu ostatnich dwóch lat od smogu poszło do piachu w Polsce tylu ludzi, ile zginęło w wojnie po rozpadzie Jugosławii. I co? I nic.
Zjarana... kds


Igor... Głosowanie na PiS i PO świadczy o niedoborze wapnia i magnezu. Pozdrawia m
Zavic19... Miły komentarz :)
Marcin ... miły komentarz
KuroiMu... A gdzie takie składy węgla można podawać, bo dostałam dzisiaj informację od pracownicy że jej firma zakupiła taki węgiel i wiem gdzie skład się znajduje...
lol 23... Kds
KuroiMu... Krzysiu, bo węgiel pali się nie w zależności od składu (tu można jedynie przypisać odcienie żółci jeśli zawiera sporo siarki), tylko sposób w jakim jest spalony :), ten czarny dym to węgiel palony na gorąco (dorzucony na żywy żar), ten drugi natomiast którym rzygają kominy to dym wędzarniczy...czyli dorzucona duża ilość węgla na zimny piec i czekanie aż się rozpali (i o zgrozo włączenie dmuchawy) lub dorzucenie na w miarę rozpalony żar ale bez odpowiedniego dopływu powietrza...i się jak to ja mówię "dusi".
Żeby dym się wypalił całkowicie musi przejść przez warstwę żaru, ale skoro mało kto wie jak poprawnie palić w swoim piecu (lub w ogóle mieć wiedzę jaki piec posiada), to gdzie tam się domagać aby jeszcze sprawdzali węgiel przy kupnie.
Eva Lyn... Dobrze, że takie filmy robisz. Po mojej ulicy najchętniej chodziłabym w masce gazowej, bo się duszę i staram się przebiec pewien jej fragment. Niestety jest to z winy okolicznych domów, więc boję się nawet otworzyć na sekundę okno. - I nie mam przed tym ucieczki.
Kamil C... oczywiste to wybicie najwięcej polaków starszych młodszych albo uciszyć ocenzurować zamknąć robić wariatów nazwa z artystami faszystami załatwić lub spowodować chorobę
D B... Miły Komentarz :-)
Maciek ... Węgla brakuje ,sprowadzamy go z Rosji i Usa,a sprzedajemy kopalnie Krupiński!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g