Urbex History - Test noktowizora na wyprawy Urbexowe poradniki


Tutaj znajdziesz noktowzior: https://goo.gl/VwDQxD 10% zniżki na zakupy w Banggood: https://goo.gl/hKJfUU SUBSKRYBUJ nasz kanał! ► http://bit.ly/2yJTWCv ◄ PATRONITE - wspomóż projekt i wyprawy ►http://bit.ly/2yidnoJ◄ Zobacz nas na Facebooku: http://bit.ly/2yuULy2 Kup sobie koszulę: http://urbexhistory.cupsell.pl Kontakt z nami: [email protected] Nasz sprzęt: Latarki Fenix - ​http://bit.ly/urbexfenix Lubisz to co robimy ? To nie zapomnij dać łapki w górę i suba :) Co to Urbex i czym jest Urbex i Urbex History ? Jesteśmy grupą eksploratorów z pasją do historii. Zwiedzamy i filmujemy opuszczone miejsca, często tajne lub niedostępne dla wszystkich. W każdym z naszych materiałów o Urbex jest motyw historyczny, co nas...

Najlepsze komentarze:

Damian ... Tak mi się den pomysł potopa
wujek d... Niestety ale gówniany ten noktowizor...... Przy półmroku, gdy nieuzbrojone ludzkie oko jeszcze doskonale widzi, ten noktowizor zachowuje się jak zawyła kamera, tyle tylko że czarno-biała.
Porządny noktowizor jest taki, gdy ludzkie oko nie widzi nic totalnie a przez noktowizor widzisz doskonale...

Np. taki: https://www.youtube.com/watch?v=WEg1hO-taBk
Martin ... Fajny bajer. Na pewno uatrakcyjni wypady. Choć pamiętając historie o zdychających bateriach w nawiedzonych miejscach (rzekomo powodowanych przez duchy, które w ten sposób oznajmiają niezadowolenie) trzeba za pewne będzie zabrać worek dodatkowych ogniw. ;)
elektro... Mój pomysł był z kamerą termowizyjną do nawiedzonych miejsc ale noktowizor też może być. PS czemu mój? Pisałem do urbexa, a widocznie bangood ma podsłuch w moim telefonie :) I nawet urbex może potwierdzić
Micha? ... 4:29 Co to idzie jakaś postać biała ?
neoarty... Straszny szajs.... Nigdy w życiu za tą zabawkę dla dzieci bym tyle nie dał! Taniej wychodzi przerobienie najtańszego bezlusterkowca APSC np. Sony NEX5 na noktowizor (wystarczy odkręcić filtr IR-Cut który znajduje się tuż przed matrycą w obudowie aparatu + jasny obiektyw na m42 (by było taniej) albo obiektyw fisheye (idealnie do URBEXu)+ latarka IR. Koszt po całości to ok 400-500 zł a przynajmniej ma się dużo lepszy (większy bo aż APS-C) przetwornik, kinową głębię ostrości i obraz FullHD 50 FPS.
MATEX X... Czemu to noktowizorem było nagrywane 02/07/2015r zobaczcie sobie nawet 4:30 w dolnym prawym rogu
ezkin... W Niechorzu (obok Rewala i Gryfic) jest pełno starych budowli po żołnieżach niemoeckich i blisko deptaku znajduje się wielka studnia o średnicy 3m ( bez barierek ) i pozostała piwnica po niemieckim hotelu do ,którego nikt nigdy jeszcze nie zszedł. Mega malo osób o tym wie bo jest schowane wejść za głazem.
profklo... Z mojej perspektywy urządzenie nieprzydatne do nocnych eksploracji. Dlaczego? Już tłumaczę.
Przede wszystkim kąt nagrywania wyklucza sprawne prowadzenie obiektywu w pomieszczeniach, które są domeną licznych opuszczonych przestrzeni.
Bardzo w oczy rzuca się brak stabilizacji obrazu, co przy zwiększeniu ogniskowej razi szczególnie.
Po wtóre warto dodać, że w kamerach z reguły znajdują się wbudowane moduły noktowizyjne umożliwiające prowadzenie nocnego obrazu znacznie lepszą optyką i - co istotne - ze stabilizacją. Moja leciwa kamera Samsung sprzed ponad dziesięciu lat posiada tryb noktowizji na kilku stopniach nasilenia.

Noktowizor niezależny zyskuje znaczenie w ratownictwie czy, chociażby, u portierów, ochroniarzy, a nawet leśników. Na UrbeX bym tego ustrojstwa nie zabierał.
Dziękuję za film, łączę garść pozdrowień.
belikos... Kuzwa ale wam dali badziewie


Bartek ... czekam na odcinek w nawiedzonym miejscu z noktowizorem
bartek ... Jak mi się bardzo marzy aby pójść z wami na taką wyprawę uwielbiam wasze materiały i ekipę!?
SCP 173... 5:11 02/07/2015 (?)
brys555... To już chyba leszy efekt będzie po wypruciu filtra z kamery i dorzuceniu sobie oświetlacza IR.
Pawe? S... Szczerze mówiąc, to lepszy noktowizor będzie z kamery monitoringu i wizjera CRT ze starej kamery na kasety.
terry... ee ,samemu zrobic tylko lampe na podczerwień i zwykłą kamere wziąść i bedzie wiele lepsze :D
Pytek X... Widzowie i Prezes nie przyszło wam od razu na myśl jak mi żeby zostawić to w ukrytym miejscu jakimś nawiedzonym paaaanie #1 na czasie to mało powiedziane a jaka frajda z oglądania by była ;- O
Dobry sprzęcik. Jakiś kadr z podwórka do jakiegoś domu opuszczonego w okno masakra.
Angelik... Jesteście super kiedy nowy film ??
Adikson... Kto uwielbia urbex history daje subka lape w gore i oby tak dalej chlopaki
ROAD TO 300K!!!!!
Themore... Ja mam PNW57, wystarczy odpowiednio zmodyfikować i działa idealnie jak na cenę 100 zł. Zasilanie z baterii 9V wystarcza na przynajmniej 8h zabawy-sprawdzane w terenie przy temperaturze 10 stopni.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC7XgxJhy6N6KGMFzELHtlUQ