MrBobru - Wolna dusza Danganronpa V3 48


☛ PECCATORUM - https://projectpeccatorum.blogspot.com/☛☛ ☛ FANPAGE - https://www.facebook.com/MrBobru ☛☛ ☛ FANPAGE NERI - https://www.facebook.com/NerineMikaela/ ☛☛ ☛ INSTAGRAM - https://www.instagram.com/bobru_bombu/ ☛☛ ☛ INSTAGRAM NERI - https://www.instagram.com/namaenonaii/ ☛ ☛ KONTAKT YT DO NERI -goo.gl/bhSSdN ☛☛ ☛ BLOG - http://apokalipsa-bombu.blogspot.com/ ☛☛ ☛ PARTNERSTWO DOŁĄCZ -http://tinyurl.com/puwp98h ☛☛ ☛ GRUPA STEAM - Bobrownicy ☛☛ ☛TWITCH.TV - http://pl.twitch.tv/mrbobru ☛☛

Najlepsze komentarze:

Pawel12... HAHAHAHA WIEDZIAŁEM OD POCZĄTKU HAHAHHAHA I KOMU JEST ŁYSO BOBRU NIEMYLILIŚMY SIĘ
Zane Tr... Wydaje mi się, że podczas poznawania Kiyo lub eventów mówi on że Kaeade mogła by zostać "przyjaciółką" jego siostry.
HM Desh... 5:49 xDDDD Still 50% Gay
NecroIncest = Best kind of Incest
56:12 Pewnie sposób, żeby obejść cenzurę.
Schuichi żyje przez kilka dni razem z seryjnym mordercą i nic nie podejrzewa.
U L T I M A T E D E T E K T Y W B O I
1:06:29 Opluł Tsumugi.

Prawdę mówiąc jestem chyba jednym z niewielu, którzy nie lubią tego procesu. Uważam, że to był (zaraz po sprawie Sayaki) najłatwiejszy proces w całej grze. Może nie o to jak zostało ono wykonane, ale kto je wykonał. Korekiyo nie dało się nie podejrzewać od samego początku, wydawał mi się on tak oczywistym sprawcą, że spodziewałem się twistu typu Nagito w pierwszym procesie V2. Nie mówiąc o tym, że gdyby Kiyo odpuśił i zabił tylko Angie to nie można by było podejrzewać o cokolwiek. Dużo osób również niesamowicie mocno jara się egzekucją, która tbh wydaje mi się jedną z gorszych w całej trylogii.

Historia, która otacza ten proces ma według mnie cholernie dużo niewykorzystanego potencjału.
Uważam, że ciekawsza opcja 1: Kiyo faktycznie zabija tylko Tenko, a zabójcą Angie jest kto inny. Otwierało by to drzwi to ciekawych wątków kiedy wszyscy muszą żyć razem z potwierdzonym mordercą ich koleżanki + konflikt Himiko - Kiyo.
Uważam, ze ciekawsza opcja 2: Kiyo jest świadomy "rozdwojenia jaźni", ale nie jest w stanie kontrolować, ani pamiętać co robi jego siostra. Jest więc pewny, że to nie on popełnił morderstwo, nieświadomie pomagając nam udupić samego siebie.
Spodziewaliśmy się typowgo podwójnego morderstwa, powinni ogarnąć coś ciekawszego.

0,5 pkt - Rantaro
0 pkt - Kaedead
2 pkt - Ryoma
2 pkt - Kirumi
0 pkt - Angie
2 pkt - Tenko
1 pkt - Korekiyo

AKTUALNA PUNKTACJA - 7,5/14 pkt
TaiFu23... mam nadzieję że jednak spróbują rytuału wskrzeszenia na Rantaro :D teraz jak wyjaśnili motyw działania kiyo nie jest dla mnie dziwne że ryzykował drugim morderstwem
PaniczM... 2:50 no coz tasma z Hiyoko zadziałała heh
WiffowH... Materiał nadrobimy, dziękuję ; )
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6lOmjbgVBvhn0CJ877uYfg