Topowa Dycha - 10 niewyjaśnionych znalezisk archeologicznych TOPOWA DYCHA


Partnerem dzisiejszego odcinka jest darmowa gra Diggys Adventure. Ściągnij grę: http://bit.ly/ZagrajwDiggysAdventure W tym odcinku przedstawię wam 10 tajemniczych znalezisk archeologicznych. Czy mogą być dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskich? A może, skrywają sekrety zapomnianych cywilizacji? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie na ten temat. ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY - http://topowadycha.cupsell.pl ⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków. ☠ Współpraca: [email protected] Ⓢ Subskrybuj kanał:...

Najlepsze komentarze:

Dominik... Ej powiesz jak dokładnie się to wymawia?
Bete Oz... W dniu dzisiejszym świecie i w ogóle
Bator L... Juz To znam. Elle prawdziwe
Stanisl... BARANIE NA MIEDZI TO JEST SNIEDZ A NIE RDZA!!!!!!!!
Psycho ... Artefakt z kingwood młot a potem gadasz gwóźdź z piaskowca . Zastanów się młot czy gwóźdź
Björn ... Przecież reptylianie pochodzą z Polski i mają nawet rodzimą nazwę w języku staropolskim - "gadzina"
Björn ... 1:42 Atlantyda, zatopiona w wyniku globalnego ocieplenia
Marian ... Reptilianie to prawdopodobnie produkty genetycznych eksperymentow obcych.
Barti P... W pełni rozumiem, że śmiglowiec mógł być dziełem przypadku ale co obok robi czołg i niżej samolot zrzucający bombę?
rabanek... Ble ble !!!!!!!!!!


Paolo G... questo martello è molto bello , ed é pure temprato , infatti si vedono le scheggiature sulle punte , le schegge si formano se il martello è temprato , sono molto pericolose. Inoltre si formano quando si martella oggetti della stessa durezza dell'acciaio temprato .
artekfi... u nas w 40to letnim kościele odnaleziono średniowieczne polichromie na ścianach
Eustach... Akurat z tym "kosmonautą" to wcale nie jest jakieś "znalezisko archeologiczne" ponieważ nie potrzeba było do niego dokopywać się. Widnieje na murze pewnej katedry. Tytuł YT bardziej trafny, to mimo wszystko i na przykład: "10 niewyjaśnionych artefaktów". Prościej i dokładniej tak jest, nieprawda?
???? uk... Numer 9 to nie tzw "Młotek z London"?
Asher Q... Jaszczuchry. Rasa jaszczuroludzi. #Terraria. Proponuje poczytać o tym na terraria viki i innym forum
Maciej ... Min. 1:23 : jednak źle wymówiłeś tę nazwę.
Karolin... Nic nie wiemy o naszym istnieniu...
Szymon ... 03:42 to zdjęcie świątyni Horusa w Asuanie a nie świątynia Setha w Abydos - bo takiej tam w sumie w ogóle nie ma. W Abydos znajduję się jedynie świątynia zbudowana przez faraona Setiego I (ojca słynnego Ramzesa II) a cały kompleks świątyń w Abydos było miejscem kultu Ozyrysa a nie Seta.
Siwy Br... znalazłem swoje gacie obsrane
Polska ... 4:57 wady głowy dzieci nie przypominają ludzkich czaszek a i wiele wad genetycznych z twarzy nie przypomina danej rasy ludzi... wg niektórych? raczej wg promila naukowców
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCCBGVeAveF6xPuoEnOJYLiA