Niediegetyczne - TRUPIA FARMA śledztwo po latach KONKURS | NIEDIEGETYCZNE

SUBSKRYBUJ ► FACEBOOK ► SNAP ► niediegetyczne INSTA ► MAIL ► Trupia farma. Nowe śledztwa p1184654223,ksiazka p Inne serie: ► Zaginięcia osób Lektor Jakub Rutka Grafika Kacper Skorupa Muzyka myuu Crime Scene, Halloween Theme, Look Out, Come Little Children, The Orders Theme, Carolline, The Walking Dead Theme, Whak Could Have Been Źródła Trupia farma Bill Bass, Jon Jefferson Trupia farma. Nowe śledztwa Bill Bass, Jon Jefferson Kevin MacLeod: Keystone Deluge – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: Kevin MacLeod: Harlequin – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca:


Najlepsze komentarze:

Dietylo... Ooo muzyczka z Hallowen w tle ?
Szara w... Nwm czemu Ale uwielbiam widok krwi ^-^
Zet Pol... :(
Maks Ym... Łokieć pięta dwa kalosze daj serduszko bardzo prosze
Pawe? J... hyf
Neko Lp... Kiedy se biegłam z BFF to sie przewróciłam i sie pocięła szkłem i tak muchy do mojej krwi szły normalnie masakra
Szlache... Cieszę się, że na Twoim kanale spotkałam muzykę Myuu <3
MultiKi... Ile za reklame i clicbeitowy obrazek trzeba było zrobić żeby ktoś myślał że to nie był wypadek slabe
Piotr W... 5:34 "21 letni pilot..." 1941-1959 jakis blad tutaj jest?
Wiru?... Masz troszkę błędy w datach. Richie Valens miał po pierwsze siedemnaście lat, a Buddy Holly dwadzieścia dwa więc nie mogli urodzić się w tym samym roku.
Diplodo... Muzyka z Halloween.
mamb0... peterson 1941-1959 za chuja nie wychodzi mi 21 lat....
Mateusz... Wielkie propsy
Oliwier... akurat jem cukierki i chyba jakos odechciałem :P swietny film
Julie... Po tym odcinku nigdy w życiu nie wsiade do samolotu, nie ma opcji.
Balbina... A może film o grupie śmierci znanych 27latkow
maciek1... 11:34
dupa ja... Lubię ciebie oglądać
Sand X... To wszystko jest tak ciekawe
Ernst V... " {PO CO któryś z muzyków miałby strzelać DO PILOTA " ???? Brakuje mi w Twoich filmach (które oglądam z dużym zainteresowaniem) wiary, że małpa ludzka, to jednak jest istota nieobliczalna i min. stąd takie sprawy. Wrzucasz w końcu te sprawy na warsztat, ale jednocześnie wykluczasz często hipotezy/elementy (bez podawania argumentu), gdzie bez trudu można podać przykłady na ich poparcie. W tym śledztwie z jakiegoś powodu chciano zweryfikować, czy ciało np. nie miało śladu po postrzale i jak widać, poważnie to badano i sprawdzono. OK, Ale w "zasadność i logikę" takiego zdarzenia zwątpiłeś już na samym początku !!! U Agaty Christie i Connana Doyla tak nie ma :) _ Po co jeden z nich miałby strzelać do pilota ? Np z tego samego powodu, z którego pan Leibnitz zatrzasnął się w kokpicie na Alpami kilka lat temu.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiXQZKLmTi0sEBB6rapIfjg