The right side of the Internet - MOCNE! Norbert Kaczmarczyk w obronie branży futerkowej, odebrano mu głos na komisji sejmowej!Najlepsze komentarze:

Cynic F... Zlikwidować ten kompromitujący i zatruwający Polskę krwawy biznes. Kaczmarczyk, Sachajko wy gnidy. Was do takiej klatki wstawić i obedrzeć ze skóry.
Maria P... ZA ta ciezka prace za likwidacje branzy chodowli zwierzat futerkowych jak i na komisji rolnictwa w sprawie wprowadzenia GMO oraz produktow zywnosciowych zawierajacych gmo i pasz dla zwierzat z gmo TAK ZA TA CIEZKA PRACE N A G R O D Y S I E N A L E Z A NO i zabieram panu glos Nie zadawac pytan bo to juz postanowione odgornie Po co te szopki Gdzie podzialy sie obietnice wyborcze J. Kaczynskiego i calej tej partii PIS
Niebo... Czabański zapomina że to on ma słuchać wyborców ty skurwysyński eurochuju jebane kurwy takie same jak PO odiebało im od władzy.
Tom Tom... eee no dobra , ziomek Norbert Kaczmarczyk zaczal cos goadac na pisiorki - zarzucal im brak merytorczynej debaty a sam pitolil o zarzadzaniu strachem - wtf?
S.K.... Gnojom futerka przeszkadzają ale ubój rytualny już nie, gdzie zwierze wykrwawia się w bólu i pełnej świadomości. Koszerne ścierwa !!
andrzej... Przekupieni posłowie, kurewskie sprzedawczyki udają Polaków a służą interesom Niemców. Ci posłowie to szmaty.
Marcin ... Polacy głosujecie co roku na tych bandytów jak nie PIs to PO lub sld i potem placzecie
Andrzej... Teraz kolej na likwidację branży drobiarskiej , hodowli bydła , ryb i trzody chlewnej bo czym różni się ich cierpienie od cierpienia lisów i norek czy nutrii , to kolejny gwałt na polskiej gospodarce
Gabi Po... To jest rozboj , oni powinni byc dla ludzi a nie odwrotnie. ONI czuja sie wszechmocnie.
Jadwiga... Skandal pozbawić ludzi pracy!!!!! I mają iść pracować jako parobki w UE...... Jakość futer wspaniała ,Chińczycy nie mają takiego kwalitetu.....
Co to za głąby siedzą w Sejmie?.....
Kosowsk... trzeba zorganizować strajk tak jak było za czasów Andrzeja Leppera zapewnie dlatego po pełniej samobójstwo
Aleksan... To że pisowcy to banda skurwysynow nie powinno być dla normalnych ludzi żadną niespodzianka
Andrzej... Tak PO złodzieju a z wami ciesz się że nie zrobimy tak jak wy robiliście z AK
Wieslaw... Ale chamska ta komisja. mają w dupie polskiego rolnika. I taka bandę cwaniaków utrzymuje podatnik. gorzej niż za komuny. barbarzyńcy. odbiera głos jaki ważny ?????
Elarios... Czy nie jest to dziwne,że PiS dopierdala się do branży futerkowej z zamiarem jej likwidacji a przy tym ubój rytualny gdzie w barbarzyński sposób uśmierca się bydło,które cierpi męki zostawia się w spokoju?Oczywiście byle tylko nie podpaść żydkom,ale Polaków to już dymać można jak się chce.Pierdole PiS,PO,SLD,N,PR i PSL
Tomek S... Banda
Jacek J... Najpierw norki, potem lisy, kury, świnie, krowy a na końcu całe polskie rolnictwo.
Luc Sca... PIS....chce rozpierdolic branże która jest 2 w europie. TAK właśnie przez WAS pislamiści w Polsce jest tak jak było za PO. PSL . SLD....najlepiej wszystko rozpieprzyc w mak...Kiedyś PGR w których ludzie na wsiach mieli prace. Jednym podpisem BUZEK. TAK ten europoseł z PO. Lata doświadczeń jednym podpisem rozpadło się jak domek z kart. ALE za to teraz Buzek jest europoseł zarabiający grube miliony. Kórwa krew mnie zalewa jak PIS teraz robi podonie....zamiast to za wszelką cenę chronić to najłatwiej jest to upierdolić . Poseł z Kaczmarczyk z K15...SUPER GOŚĆ..
Dorota ... KOCHANI RODACY JAK MOZNA WAM POMÓC. CZY WESPRZEĆ. DAJCIE ZNAC NIE MOZEMY POZWOLIC ZEBY TAK NAS TRAKTOWANO. Gdzie mozna znaleźć jakies informacje o was?
jan kow... NIGDU WIĘCEJ NIE ZAGLOSUJE NA PIS!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg