Hitchhiking To The End Of The World - Polska A Z. Zagadka sztolni w Młotach

Patronami nowej serii są polskie marki, m.in. Surge Polonia, której odzież mam przyjemność nosić i którą możecie zobaczyć w filmikach. Sklep online: Na hasło: „polskaodadoz” RABAT 15 % Telefony do zadań specjalnych, które używam znajdziecie tutaj: ====================================================== Subskrybuj kanał, TO WAŻNE dla mnie: Facebook: Instagram: Zapraszam na odcinki nowej serii traktującej o Polsce. Do czego służyły sztolnie w Młotach. Jaka jest prawdziwa historia projektu z końca lat 60 tych. Spiskowe teorie mówią o wydobyciu uranu, a nawet o instalacjach rakietowych wymierzonych w Austrię. Tym razem zbieram was na szlak zagadek wokół Młotow. Rozwiązanie uuz wkrótce. Ciąg dalszy za tydzień. Michał Sylwester Pater Bohaterem "Polski A Z" może zostać każdy z was, kontakt przez FB: Muzykę zrobił dla nas Headbite. Poniżej dostęp do jego twórczości: ====================================================== Chcesz wesprzeć moją twórczość? Oto nowa opcja: lub nr rachunku: 39 1140 2004 0000 3702 7654 1177 z dopiskiem "Darowizna na rozwój kanału" W pierwszej kolejności spłacam sprzęt nagrywający i zbieram na wizy pod kolejną wielką wyprawę. Za to co zostanie tankuję Ładę i odwiedzam was w większej ilości miejsc aniżeli było to planowane w ramach wypraw po Polsce. A jakby przypadkiem coś jeszcze zostało, to wszystko idzie w remont Łady. Bez względu na wysokość i regularność wsparcia serdecznie wam dziękuję! ====================================================== Partner odcinka:


Najlepsze komentarze:

Don Dec... 1. jak byliśmy w Kowarach to przewodnik powiedział że ludzie którzy za dużo opowiadali o kopaniu uranu ginęli w tajemniczych okolicznościach
2. samochody typu polo są mega w górach małe zwinne i nie zakopują się tak.

pozdro.
Gromson... Świetne materiały, ale coraz mniej wyświetleń. O co tu chodzi?
Mario E... Świetny klimat tego programu ,dzięki Michał !
ArkosPo... Łapka w górę !
Marcin ... od razu widać że jest to system do pomp i cyrkulacji reaktorów atomowych.
Duch De... ja też mam 40 i tak samo piekarz a śledzę Cię Michale od samego początku ;) pozdrawiam
waldikr... Misza...dawaj Ty na wschód to TWOJE klimaty .
maerk s... A kiedy Wakacje z blondynką ??
lukaszo... 8:45 komentaż pani bezcenny ?
?????? ... Польша прекрасна! Но Россия скучает по тебе. Миша, возвращайся!
Wyprawy... Witaj. Elektrownia szczytowo pompowa nie miała być opłacalna w sensie produkcji energii. Miała być ogromnym akumulatorem i tego typu inwestycja się nie zwraca. Trudno w tym przypadku mówić o cieciu bowiem opiekunem obiektu jest były inżynier pracujący nad tym projektem. Gdy nam zabrakło funduszy na skończenie projektu koncesja została sprzedana Francji. Niestety oni nie zrobili nic i jakoś nie dawno koncesja im wygasła. Nie wiem jednak kto finansuje prace konserwacyjne (na filmie plac budowy)
Z jednej strony w Młotach nikt nie może się budowac, bo miejscowość może zostać zalana, a z drugiej strony są marne szanse, że cokolwiek powstanie.
Pozdrawiam, WyprawyLeona.
PS: Byłem w środku
Przemys... Z tym KONTENTEM to jest częściowo tak jak napisał @Łukasz Szudy pod "Tatrami cz.1", że starsi oglądają bo realizujecie ich marzenia. Filmy dobrze się ogląda, moim gustem brakuje lepszego opracowania merytorycznego, narracji i planowania. "Brakuje nam czasu na zwiedzenie tego wszystkiego...".
putek77... 9:47 i bach ceramika bolesławiecka?
KTM TRA... PODKLAD MUZYCZNY ZAWSZE WYMIATA MISZAAAA
Klsano ... Супер серия привет из Łódźа
MrDukla... 10:16 UFO
LUKI Lu... Uwielbiam ujęcia z drona !
artix86... Pozdro dla Tomka, wydaje sie spoko gościem! :)
ROGER P... Nie żebym się czepiał ale teren w materiale to ziemia Kłodzka a nie Kotlina Kłodzka
Bartek ... Polecam góry Sowie i znajdujący się tam kompleks Riese to jest niedaleko Kłodzka a może Was zaciekawić, jak się tam wybierzecie to w miejscowości Rzeczka jest "Bar pod przelecza" doskonale jedzenie :-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCcnATEeoZj__3e7JvdNWIpA