wRealu24.pl - Przemoc elit!!! Najskuteczniejsze narzędzie władzy. I zegarki Platformy Obywatelskiej.

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:


Najlepsze komentarze:

Remi Wa... Co za głupoty Pan wygaduje? Ciężko pracuję od 7-18 we własnej firmie. Pracuje właśnie dlatego żeby łupić sobie cos co mi się podobajom, jak na przykład dobry zegarek. Czy jeżdżąc bezpiecznym , rodzinnym mercedesem dystansuje się od kogoś? Wolne żarty! Właśnie takie podejście jakie Pan prezentuje jest dnem. Sąsiad kupił drogie auto? Ok, biorę się do.pracy jeśli również talie chcę. Nie znaczy ze kradnie. Nie da się tego słuchać a Pan ma.chyba jakiś kompleks.
Ma?gorz... moje uszy krwawią! ludziĄ i tego typu rodzynki słyszę. Taki elokwentny Pan a tak kaleczy język polski. Wstyd!
Karol W... Pan Mańka, Karoń, Parol to elita wRealu 24
Piotr W... Podziękowania dla Pana Romana za kolejny wartościowy wykład. Pozdrawiam serdecznie.
Brat Sh... konia na helu to opchodzi
BLIHU... Chyba Kora a nie kaja.
elCactu... Marcinie szanowny. mówisz o tym ze wasza tv powstała całkowicie z waszych drobnych pieniędzy i nikt za wami nie stoi. a o co chodzi o to co mówi o was uszi stoi za wami fronda? szacun za wielu świetnych gości. przede wszystkim K.Karon
gonia w... zbyt wolno pan mówi...męczący wlog.
Michal ... Nasze elity kulturowe i polityczne to odpad. Kurz po realnym socjalizmie i Kulturze Paryskiej. To ludzkie guano. Dzięki nim niemieccy nacjonaliści nie tylko nie beknęli za II Wojnę Światową ale zostali uznani za awangardę zmian ustrojowych w Europie Środkowej. Mało tego. Kwiat tej połączonej elity w osobie Pana na Chobielinie złożył hołd lenny IV Rzeszy. W efekcie końcowym w globalnej kulturze marksistowskiej, Polacy funkcjonują jako Naziści obchodzący na marszu 11 listopada odrodzenie nazistowskiego państwa polskiego. A obecne elity polityczne nie chcą, nie mogą lub nie potrafią jednym cięciem przywrócić właściwych relacji między ofiarą a katem, między poszkodowanymi a zbrodniarzem. Zamiast tego powołują do życia ustawę jawnie naruszającą zasady wolności słowa. Zepchnęli nas na margines nie załatwiając niczego. "Ludzie potrzebują czegoś więcej niż budynku Pałacu Stalina, ludzie potrzebują symbolu zmiany", trawestując tekst z V for Vendetta. A co robią elity polityczne? Debatują. Co zrobił Bush Jr. obalając Saddama? Sondaże? Nie. Obalił jego pomniki, pałace i monumenty. Co zrobiły polskie elity polityczne "obalając" komunizm? Domy PZPR przerobiły na sądy, a Pałac Stalina na centrum kultury.
blabla... Bardzo mądrze i kwieciście o Niczym
SYTU SY... Przyjemnie się słucha mądrych ludzi
Brzeczs... szybkość x2 i oglądamy
Mia Kaf... Zegarek - mała użyteczność? Matko Boska... Noszę zegarek na rękę od podstawówki (taki za kilkadziesiąt zł.), i jest bardzo przydatny, ale oczywiście dla osób, które mają dużo pracy i potrzebują pilnować czasu. Pan widać nie korzysta z zegarka, szczęśliwi czasu nie liczą :)
Irena C... Jakze ciekawy jest oglad swiata z roznych punktow,roznych plaszczyzn,poziomow,ktore reprezentuja rozni nasi komentatorzy; Pan Manko otwiera jeszcze inne "drzwi"wprowadzajace do rozumienia swiata z nieoczekiwanie innej strony i choc trudno go nazwac komentatorem zjawisk politycznych to jednak w pewnym sensie nim jest!
Anna Ru... Wspanialy program prosze o wiecej dziekuje
Buczi23... Co Pan sądzi, o dziennikarzu Jakubie Wątłym, macie podobne poglądy jeżeli chodzi o zmiany w kraju, rozumiem to tak, że przyszłość tego kraju to młodzi obywatele, tzw. wywodzący się z kręgu społeczeństwa obywatelskiego wykształcona elita, co prawda macie różne style bycia, Pan Jakub Wątły, jest bezpośredni i wulgarny,luzacki, ale szanuję go za własne poglądy oraz odwagę cywilną, Pana za zasób wiedzy oraz słownictwa pozdrawiam :).
Marian ... trzeba przyznać że słuchając tych wykładów można uznać że socjologia jest ciekawa.
krystyn... wielu jest profesorow ktorzy nie posiadaja wiedzy i kultury podstawowej tylko kupione dyplomy i tytuly
krystyn... to moze byc jakis masonski symbol przynaleznosci..albo nadchodzacych czasow
krystyn... sowieci tez lubowali sie w zegarkach w czasie IIwojny swiatowej..a po wojnie ich pozostalosci kradli zegarki
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ