Maja K. - JESTEM ZA STARA NA KSIĄŻKĘ? Etiopia. U stóp góry ognia Szymon Radzimierski konkurs!Najlepsze komentarze:

Julia W... Zdecydowanie najbardziej chciałabym odwiedzić Tanzanię ze względu na jej wspaniały krajobraz. Marzę o wspięciu się na Kilimandżaro i wycieczce na Safari. I w ogóle myślę że pobyt tam byłby niesamowitą przygodą ???
A filmik jak zwykle super ?
[email protected]gmail.com
MAMA Ha... a kiedy wyniki konkursu?
Anonimo... #konkurs
Ja od zawsze chciałam polecieć do Indii. Ostatnio marzę o tym jeszcze bardziej, ponieważ mam tam internetowego przyjaciela i to byłaby świetna sposobność na poznanie go na żywo?
E-mail: [email protected]hotmail.com
weronik... #konkurs
Najbardziej z państw afrykańskich chciałbym odwiedzić Tanzanię. To najwieksze państwo Afryki wschodniej gdzie niesamowita przyroda oraz rdzeni mieszkańcy mogą pokazać inny wymiar naszego świata. Myślę, że od mieszkańców Tanzanii mogłabym się wiele nauczyć, jak doceniać to co się ma oraz jak żyć w zgodzie z przyrodą. Co więcej, to tam znajduje się największa góra tego kontynentu-Kilimandżaro której zdobycie to na pewno ekstremalna przygoda i pokonanie własnych granic.
Kontakt: [email protected]gmail.com
her moo... Twoja mama też ma kanał z książkami? : D ale bajer
Prosta ... Hmm chyba chciałabym odwiedzić Maroko ?
[email protected]gmail.com
Bartosz... Ja bardzo chciałabym zwiedzyć Madagaskar. Interesuję mnie ich kultura i zwyczaje. Jest to jeden z najbiedniejszych krajów, więc gdybym tylko mogła chciałabym ich wesprzeć finasowo.
Pozdrawiam serdecznie ❤ Kontakt [email protected]wp.pl
dreams ... Super !!!???
Kasia S... Szczerze nie lubię takich książek, ale młodszym dzieciakom na pewno by się spodobało
renata ... Chciałabym zwiedzić Tanzanię, moim zdaniem to najciekawszy kraj w Afryce. Bardzo zróżnicowany . Tanzania posiada kilka parków narodowych i zawsze pragnęłam odwiedzić taki właśnie afrykański park i zobaczyć, nawet z oddali, słonie, lwy, hieny, To musi być niesamowita przygoda. Myślę też, że jest to kraj stabilny politycznie i człowiek ma szansę z takiej podróży wrócić w jednym kawałku :-). No chyba, że go jednak lew nie polubi ::-) [email protected]interia.pl
fhgg jh... Maju co to za piosenka na końcu?
k_drapa... Nigdy się jakoś nad tym nie zastanawiałam. Ale tak stwierdzam, ze prawdopodobnie wybrałabym jakieś Państwo wyspiarskie. Być może Seszele, których widoki zapierają dech w piersi :)
Zosia D... Będzie Bokshelf Tour 2018? ❤
Julia B... Super filmik Maju ??
#Konkurs
Od zawsze chciałam zwiedzić Indie. Jak byłam mała to leciała taka bajka chyba Jessie i tam był taki chłopak z Indii. Który posiadał jakieś zwierzę z tamtego miejsca. Ostatnio także na geografii omawiamy kontyntynent Afryki. Ciągle namawiam na to rodziców może się kiedyś zgodzą???
wenka77... Ja bym chciała do Egiptu, choć stara jestem to mam ochotę na wyprawę śladami Stasia i Nel ?? zwłaszcza teraz gdy wiosna się odważyła przybyć, słońce się przebija i rozbudza chęć na wyprawy, wędrówki i podróże ???
[email protected]tlen.pl
Klaudia... Bardzo chciałabym zwiedzić Demokratyczną Republikę Konga. Na własne oczy chciałabym zobaczyć tych ludzi, którzy pomimo trudnych warunków radzą sobie, potrafią sobie wszystko sami zrobić. Bardzo ich podziwiam i imponują mi tym, że potrafią samodzielnie tyle rzeczy wykonać. Myślę, że zwiedzając ten kraj jeszcze bardziej docenię to co mam i będę jeszcze bardziej świadoma w jakich trudnych warunkach ludzie muszą żyć.
Zawsze oglądając Wojciecha Cejrowskiego jestem zafascynowana ludźmi, którzy żyją w takich strasznych warunkach, a pomimo tego ze wszystkim sobie radzą i na wszystko znajdą sposób. Podziwiam ich!
Ta książka musi być niesamowita. Ciekawi mnie jak to wszystko jest opisane z punktu widzenia dziecka, musi być to bardzo interesując. Uwielbiam takie książki. Przepięknie wydana. Ja też mam troszkę więcej niż 18 lat, ale to nic. Muszę ją przeczytać! Na pewno mi się spodoba.
Pozdrawiam ;)

Mój e-mail: [email protected]gmail.com
NiktWa?... Uwielbiam Twoje przywitanie <3
#konkurs
Marzę, aby w przyszłości polecieć do Kenii <3 Jestem zakochana w tym "afrykańskim" stylu i wewnętrznej wolności często zniewolonej przez biedę.. Będąc w Kenii odwiedziłabym "giraffe manor" - jako dziecko uwielbiałam te "długo-szyjne" stworzenia i wydaje mi się, że dalej mi to zostało ;) Oczywiście zrobienie sobie selfie z białą żyrafą w Kenii to jeden z punktów mojego wymarzonego wyjazdu :D Pozdrawiam <3
Daily d... Maja, rebeliantka ? Jak ty możesz czytać w tym wieku taką książkę? Toż to jest łamanie prawa, policja zaraz po Ciebie przyjdzie! ?

A filmik świetny ❤️
Karolin... Ta książka jest przepięknie wydana
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCq-pC2QWnRpN-1VjGiZ5Rjw