Undecided - The Sims 4 PL | Listening 10 Minutes CAS Challenge w/ GamerSpace, Happy


❤ Subskrybuj by być na bieżąco! http://bit.ly/2s9tLBZ Kliknij by być na bieżąco i nie przegapić filmów! :) ⮟⮟⮟Rozwiń Opis⮟⮟⮟ ▶ Zostaw Likea na FB: https://www.facebook.com/undecided.m/ ▶ Instagram: https://www.instagram.com/undecided.m/ ▶ Snapchat: https://www.snapchat.com/add/undecided.m ▶ Twitter: https://twitter.com/undecm ►Grę dostarczył wydawca - Electronic Arts Polska Witam was bardzo serdecznie w kolejnym CAS Challenge na moim kanale. W dzisiejszym wyzwaniu pobawimy w listening challenge w 10 minut czyli miało wyjść cudownie a wyszło jak zawsze :D Kanał Wojtka: https://www.youtube.com/channel/UC9Ca7vkt4eUPFCGQisLF-qw Kanał Happy: https://www.youtube.com/channel/UCUnF3xPOmUaHntu0bd9rG8Q Intro:...

Najlepsze komentarze:

Zocha Z... Świetne pozdrawiam
jinsoul... ALE MNIE ROZŚMIESZYŁA TA AKCJA Z SKARPETAMI.
Izzy08... A gdzie moja simka?:( ID:izzyy08
Martyna... super
Odc
Daria W... Ale śliczna ta simka <3 Wygląda jak Selena Gomez
oski G... O boże ! nieee ee ee ee ee ee ee ee ee ee ee ee
Jula Sk... Najlepszy odc GIT I HIT dzwonek nie zadzwonił
Dominik... HIT
Bia?y W... Fajny Challenge
DomciaQ... Dzeonek znów mnie zawiódł :/


NelCia ... A ja dzisiaj wygrałam razem z moją grupa Keep It Up zajęliśmy nie pierwsze miejsce byliśmy nad podium Grand Prix nie mogę uwierzyć nadal ❤️?? Super odcineczek ? Jak chcesz zobaczyć nasza choreografię to mogę ci Maciuś wysłać na Insta?
Alicja ... Super odcinek ❤️ Maciek, nie poszło Ci tak źle :D ale u Ciebie wygląda... Hahaha nie mogę, wybacz XD jestem ciekawa jak poradzą sobie oni, gdy to Ty będziesz tłumaczył :D przecież przy rozbrajaniu bomby szło Ci super :P pozdrawiam ❤️
TeelTv... 1:57 na samym dole, druga od prawej strony moja simeczka. xDD
Julka H... A myślałam że to dwa światy
The Jul... Możecie też zrobić podobne wyzwanie tylko z dekoracją jakiegoś pomieszczenia np. Kuchni. Bardzo lubię wasze odcinki i pozdrowionka dla Ciebie Maciek, dla Wojtka i Piotrka ??
Nikola ... Jej zaczęliście z gugą serie o której pisałam ?
Oliwia ... A myślałam że to dwa światy... ? No cuż CAS też dobry ??
Natalia... Padlam hahahahaha xDDD
Martell... Maćku, umarłam jak zobaczyłam że polubiłeś moje zdjęcie profilowe o Jejku, dziękuję <3
Julia k... Undeciątko nasze kochane nic się nie stało. Ty na pewno podświadomie to zrobiłeś żeby była beka. I za to cię kochamy. Zawsze umiesz mi poprawić humor. ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCMx38M9Bww9wTUVv2Cc8MWg