niezaleznatelewizja - Jak nie dać uwieść się pozorom? Cz.1. Kobiety Nieziemskich Obyczajów


Jak nie dać uwieść się pozorom? Cz.1. Drugi odcinek programu rozrywkowego z serii Kobiety Nieziemskich Obyczajów. Tylko dla kobiet... nieziemskich! P.S. Oglądajcie do końca... Kontakt: [email protected] https://www.youtube.com/watch?v=zzWlOKFALME&list=PLeHAPs-QKbkB6m0cTjVNNyqoi8cpa4dRN&index=1 Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD. Dziękujemy :) Muzyka: Music by audionautix.com

Najlepsze komentarze:

El?biet... Wydaje mi się, że inteligentna i pełna intuicji kobieta wyczuje manipulację ze strony mężczyzny. Bardzo próżna albo spragniona miłości może się pomylić. Pozdrawiam .
Gary Wo... Zagubione kobiety pełne sprzeczności. Nie rozumieją swojej zwierzęcej natury. Próbują ubrać to w jakieś ucywilizowane normy ale chyba same nie wierzą w to co mówią. W głębi miotają nimi prymitywne atawizmy i imperatywy biologiczne a normy społeczno kulturowe karzą iść w drugą stronę. Cyrk w którym nie potrafią się odnaleźć i próbują to jakoś sobie wytłumaczyć. Zdecydowana większość mężczyzn również tego nie ogarnia.
Anna R... Super program dziewczyny :) Z przyjemnością słucham kolejnego filmu. Mam nadzieję, że projekt będzie się rozwijał. Jestem w podobnym wieku i mam podobne doświadczenie. Po tej magicznej 40-tce dzieją się niesamowite rzeczy z nami, nie zawsze przyjemne, ale odszukanie MOCY w sobie daje ukojenie, wsparcie i nowy kręgosłup tożsamości. Pozdrawiam :)
Tom Saw... Powinniscie zaprosic mezczyzne. Dziewczyny majå latwiej, powinny pirwsze brac inicjatywe, za duzo wymagajå a mniej dajå.Jak zaduzo ma "uciekac wrokiem kobieta na innych mezczyzn" to on juz nie chce takiej .Mezczyzni tez så krzywdzeni. Mamy lepsze Lechickie slowa niz dama i dzentlemen (dzem). Cudze chwalicie swego nie znacie? ( A Polonia chcåca poznac osoby z Polski lub na odwröt?) Projekt Ujawnienie na you tube.
Anna Lu... Moniko wielkie brawa dla Ciebie za wymyślenie i stworzenie Kobiet Nieziemskich Obyczajów. Świetnie posłuchać punku widzenia drugiej kobiety, wyciągnęłam wnioski z rozmowy i chętnie je zastosuję :) Dzięki :)
Manuela... BRAVO NIEZALEŻNA! Oglądam z przyjaciółkmi kolejny raz. To jest świetne! Chcemy, prosimy o więcej Moniki Anny I Agnieszki Marietty !!! Czekamy na odcinek nr 2 . Kochamy WAS dziewczyny.!!
krysty ... 7:8 NIE"JAKIE SOM" ale - Jakie SA
millusi... dziękuję;)
JoannaB... Mężczyźni boją się pięknych kobiet. Przyglądać się lubią, ale się ich boją. Nie boją się tylko silni, pewni siebie mężczyźni, bo nie boją się konkurencji.
Grzegor... Nie ma czegoś takiego jak wulgarny seks. Wszystko pochodzi od Boga.
Teraz z nową Epoką przez tę Miłość w Duchu rozpoczyna się oczyszczanie ze zła demonów.


Albert ... Najważniejsze, to być sobą - kameleon.
Ena Mai... Ojej przy was stwierdzilam ze jestem stara ale do tego glupia!dzieki za wyjasnienie funkcji meskiego ,, plemienia,,.i tego jak funkcjonuje.
Malinow... Drogie Panie, istnieje możliwość wypowiedzenia się na temat bliźniaczych płomieni /bratnich dusz ? Bardzo chętnie posłucham Waszych zdan :)
Lhyr Li... Warto starać się być damą/dżentelmenem? Serio? Czyli UDAWAĆ kogoś kim się tak naprawdę nie jest?Co mi po takim dżentelmenie, który się starał skoro np. na drugi dzień pokaże dopiero prawdziwego siebie? Staranie się być damą/dżentelmenem to przecież sztuczna gra i manipulacja (NIEbycie sobą). Ja uważam, że to już nie te czasy dam i dżentelmenów - teraz nadchodzą czasy gdzie najbardziej będzie się liczyć szczerość i autentyczność, pokazanie siebie od serca a nie jakieś tam gierki i wyuczone maniery dam/dżentelmenów. Pozdrawiam :)
Amnonan... Fajnie było posłuchac,ale juz z żadnej z tych rad nie skorzystam bo ... https://youtu.be/IJ28XnyCyo0
Annah N... Super! Piękne panie i scenografia. Miło się słucha, tylko te mikrofony psują cały efekt wizualny! :)
WhiteRe... Być sobą manipulacjom precz.
Li bery... Dzięki wam urocze panie,znów zaglądam do NTV .Mogłabym was słuchać i oglądać godzinami. Wasze dyskusje przypominają mi program "Mała czarna" ,którą prowadziła Katarzyna Montgomery .Pani w niebieskiej sukience ma bardzo podobny głos i zabawny styl prowadzenia rozmowy , jak pani Montgomery :)
Mam Do?... Kłopot z "się", a ono ma swoje miejsce: "jak nie dać się", "jak się nie dać".
Manuela... Wspaniale! Na to czekałam ! Kawa czy herbata w Waszym towarzystwie to wielka przyjemność. Obie jesteście Panie świetne . Dobrze mi się to ogląda. Chcemy jeszcze i jeszcze. Temat zaskakująco aktualny. I gratuluję pomysłu, bo to nowe i świeże. Świetne doprawdy. Jeszcze raz gratuluję. Dobry DUET.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw