Sonic1994PL - Gry, Konsole & Vlogi - 06 Crash Bandicoot XS 2002 GBA PL Niedokończony koniec


Ostatnie dwa levele oraz boss, który wygląda na nieuzupełnionego. Trzeba mieć wszystkie diamenty oraz klucze czasowe do odblokowania sekretnego bossa. Stwierdziłem, że jest on niepotrzebny. Link do niego - https://www.youtube.com/watch?v=S-VPQn31-_Q Crash Bandicoot XS/Huge Adventure (EUR/USA) to pierwsza gra z serii jamraja na konsolę Game Boy Advance. Wydana na świat: USA - 25 lutego 2002 Europa - 15 marca 2002 Jako jedna z niewielu gier nie pojawiła się oficjalnie w Japonii. Swoiste połączenie mechanik gier z Crasha 2 i 3 do własnego, dwuwymiarowego świata szalonego skurczybyka. Odwiedzimy dżunglę, krainę śniegu czy ścieki znane z tych odsłon. Graficznie przedstawia dobry poziom graficzny na konsolkę Nintendo,...

Najlepsze komentarze:

XPS app... Co do kwestii mobilnego San Andreas uważam że gra jest bardzo dobra ale realizacja była zbędna. Zresztą chamskim posunięciem Rockstara było przeniesienie tego samego portu do cyfrowego Xboxa 360 jakby nie mogli portu z 1szego Xboxa dać gra by na nic tym nie straciła.

Jeśli chodzi o brakujące utwory chyba jest na to fanowska łatka, Bo tak Mafia:City of lost heaven na GOGu też nie ma swojej licencjonowanej muzyki ale fani wydali łatkę co przywraca tą możliwość.
XPS app... Thank you Crash but your crystals are in another stages
FENEK... dodasz na 3ds? Mój FC to:
4957 - 7862 - 3321
sokó?... Siema, zauważyłem ze masz dużo filmów z psp wiec pytanko. Warto kupować PSP model 3004 ? szukam czegoś do grania w podróżach a na tel nie ma nic ciekawego
Siezek... W to też się grało za dzieciaka :D
Mateusz... Chciałbym zobaczyć gameplay z Sleeping dogs z PS4.
Violcia... kiedy będzie wii bo ja mam wii i byś my
grali
tin PL ... Ja live nie będę oglądał z sonic forces z powodu o spoiler nie chcę wiedzieć wszystkie o tej grze menu,gameplay,intra.
MilesPr... We wtorek wpadnę na bank ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJEJpa3dxyNTpeT9a4cRMyQ