mmanewspl - MMAnews Live 56: Nieudolna próba zablokowania kanału YT przez KSW

Wracamy do gry ze zdwojoną siłą i podczas powrotu z TFL 13, opowiemy jak KSW kontynuuje politykę podporządkowywania i cenzury mediów. Enjoy!


Najlepsze komentarze:

CG Cors... boże jak ty płaczesz xD daj se na luz
Jan Mat... wlodarze co to jest wogole?
Agencja... Chyba przestanę lubić KSW.........
Adam Gr... Focus
lukaszw... Nie poddawaj się, twoje programy to jedno z lepszych źródeł informacji o MMA.
PitBe... Jakim Ty jesteś płaczkiem to nie mogę...
Micha? ... Nieudolne to byly gale przed KSW a trzeba przyznac ze im wychodzi ,prawda?Moze Pan czegos nie rozumie? Pan na KSW sie slizga, jesli sie myle to prosze nie mowic KSW w kazdym zdaniu.Trzeba dorosnac Panie Wojtku.Mauvais perdant
Andrzej... Największym problemem ksw nie jesteś Ty, a to, aby ich mega mizerny poziom sportowy nie został zdemaskowany. No bo jak wytłumaczyć kibicom, że mega gwiazda Borys Mańkowski, przegrywa i to w takim stylu z młodym chłopakiem, który o walce się dowiedział kilka dni wcześniej?:) albo to co ostatnio pokazał Materla? Hehe, komedia albo raczej tragedia dla tych, co kupili bilety. Tak więc Brodaty i Tleniony wolą urządzać walki pomiędzy "swoimi" mistrzami, tak jak ta Khalidova, bo niezależnie od wyniku jest "bezpiecznie". A kibice, których interesuje sport, powinni przestać kupować bilety czy ppv. Mam nadzieję, że ufc u nas na stałe zagości a ksw zajmie się tym co potrafi najlepiej, czyli freakami. Pozdrawiam
Taran J... Kiedy kolejny program live w studio?
Sebasti... Ha ha polsat i xsw, dwie wielki korpo nie potrafią zniszczyć małego Wojtka. Jaki to musi być policzek dla włodarzy. Jak przysłowiowa drzazga w fixcie. Pozdrawiam
Nie Wie... WALIĆ KSW !
Konrad... Durniat Klakier
kael... Byłeś zablokowany ale na kanale pojawiały się kolejne materiały.
O so chozi? Wytłumaczcie proszę.
Janusz ... Bo tu trzeba nazywać po imieniu!!! Jurkowski był cienkim zawodnikiem,nic nie osiągnął,teraz bawi się w komentatora i jest jeszcze gorszy!! ALE KARMA WRÓCI DO JEBANEGO CWELA!!!!!
ryba996... Chuj w dupe ksw
Tomasz ... Ziomal, powinieneś wejść też w boks, wówczas spectrum byłoby szersze. Tym bardziej że target słuchaczy w miarę podobny.
Tomasz ... walka Dawida z Goliatem, ktoś pamięta kto wygrał?
Grafolo... KSW nie cenzuruje mediów Wojtuś tylko Ciebie bo sobie na to zasłużyłeś, a płaczesz i skamlesz publicznie już kolejny raz. Zrozum, że nie ma dla Ciebie miejsca w KSW i zajmij się czymś innym, bo robisz się żałosny ;)
Trazyma... Mrozu nie zniechęcaj do siebie ludzi Ci życzliwych, takich np jak ja.
Wydaje mnie się nieuczciwe, że przedstawiasz siebie jako ofiarę a nie wspomnisz słowem, że tytuł miałeś ewidentnie taki który prowokował do bana.
Byłem, widziałem.
Biorąc pod uwagę twoją sytuację, moment jego odpalenia nazwa streama jawiła się jako tania prowokacja połączona z clickbaitem ordynarnym, Dla mnie to było niesmaczne.
Daruda1... KSW - kompromitacja sztuk walki i wszystko w temacie ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCr0m7l1DRgc7Gm7f0gB072g