Faja - A WAY OUT 1 Pierwsza bójka w więzieniu


Wraz z ZAREXem przechodzimy tą gierkę :) ▪ STREAM: https://gaming.youtube.com/c/Faja/live ▪ Zostań Patronem: https://patronite.pl/faja ▪ Funpage - FajaBB: https://www.facebook.com/fajaBB ▪ Fajowi Czołgiści: https://www.facebook.com/groups/393841507482664/ ▪ mail: [email protected] ▪ Zagraj w Armored Warfare: http://go.aw.my.com/AW_FajaBB ▪ Załóż konto i graj z Fają w World of Warships http://tracking.linktogame.com/SH2oX ▪ Załóż konto i graj z Fają w World of Tanks :) http://tracking.linktogame.com/SHrd ▪ Załóż konto i graj z Fają w Metina :) http://tracking.linktogame.com/SHrj ▪ Załóż konto i graj z Fają w War Thunder :) http://tracking.linktogame.com/SHrh ▪ WIN forum: http://whoisnext.pl/forum/ Aby reflink WoT...

Najlepsze komentarze:

Klaudia... tylko 1 przerzyje
Elmo... Wincej!
86myste... kurka, szkoda, że to gra dla 2 osób. Tzn z jednej strony super, bo nietypowo, ale z drugiej... nie pogram
kaktus ... czekam z niecierpliwością na 2 część :D
krzysie... Faja zielona mila to kultowy film nie chodzi tam o pokazanie zycia więziennego jak w shawshank, bo w zielonej mili masz "cele śmierci" gdzie panuja zupełnie inne zasady. Przeziębiony jestes i dlatego pewnie tak ci sie wymskło :)
Aleksan... Wole obejrzec u Faji, niz u innych ytberow. Zapowiada sie bardzo ciekawie :D
MisterC... Faja jak chcesz biegać 18:15, najpierw pochyl gałkę do przodu potem kliknij
zarex 7... to może być dobre,chętnie popatrzę.
MisterC... Naprawdę gra się zapowiada ciekawie, widziałem ją u innych YT-berów, ale niezbyt chciało mi się oglądać, natomiast u Faji, jest bardzo fajnie, czekam na kolejne odcinki. Pozdrawiam ! :)
Teodoro... Izak tez nagrał!! ale fajnie


KamilDe... wtf faja ,wyjeb tego pada chyc myszke na wocie .!
Lolgame... Yey a way out!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-fy5EleMyLFK6Z-qM7ae2g