BNT - BNT 192 Nowości prawie że


BNT trening vlog 23.03.2018 W dniach 25.03 - 27.03 panuje 15% zniżki na ubrania z kolekcji ĆpajSport i odzież treningową STOPROCENT Aby skorzystać z okazji należy dokonać zakupu na https://www.stoprocent.com/pl/ i posłużyć się kodem rabatowym. Kod : BNT Freestylepark - https://freestylepark.pl/ YerBANOT mate - https://yerbanot.com/ Baza CORNYLUFT - https://www.facebook.com/cornyluft/ yerba z wami

Najlepsze komentarze:

majster... Te a kaj to je w jakiej miejscowosci
Adrian-... Kolego Ty sam montujesz te filmy czy ktoś Ci pomaga ?
Jsn Wó... Świetne miejsce. Świetny film.
Piotr E... Przypomnienie o Patronite to dobry pomysł. Wspomnij trochę częściej bo ludzie zapominają, a jesteś kimś kogo warto wspierać :) Szacun za to co robisz. POZDRO!
Seba Bo... łon je dobry. ja.
Norbert... Jeżeli chodzi o slow motion to polecam wtyczkę Twixtor, nie będzie trzeba 200kl/s żeby uzyskać dobre slow mo
Chuj Ku... Bnt sprzedaj to jebane gopro i lepiej zainwestuj w uprząż i przyrząd zjazdowy. Wyjdzie ci to na zdrowie i będzie wyglądać profesjonalnie.
IFaCKSH... Marcin mam pytanie do ciebie fajnie jakbys to przeczytał i mi odpowiedział czy yerba w torebkach jak zwykła herbata jest dobra jak zwykła yerba w gałązkach
KANAR &... Jak Ty fest Kozak jesteś Gościu!!!
repsol ... Marcin, sezon się zaczyna... kiedy zobaczymy kominy?


TejoO... Dawaj więcej filmów mordo :P
Michal ... Już widza że w lato na wierchu będzie hica
Mariusz... A może czas zrobić huśtawkę na najwyższym moście w Polsce? Plichowice czekają na Ciebie. Jest też tam tama ;)
Danny... Może już ktoś to pisał wcześniej, ale dźwięk z tego GoPro jest fatalny. Na ten przykład #1:36 w aucie to jakbyś był w jakiejś studni...
Artur A... Było wejść na konstrukcję dachu po linie
Dejvid... Siemanko BNT, nie mosz może jakiejś kamerki goł pro która jest Tobie nie potrzebna? Chciołbym zacząć nagrywoć na Jutubie, ale nie mam funduszu, a z telefonu to wielka lipa.
mick 66... Po wizycie w UK polepszył Ci się angielski ?czy dalej jest madafakin szit?
Tobiasz... Ludzie obudźcie się ! życie to nie tylko gadżety!
jest taki vloger Wincenty Docent
on pomoże Wam zachować balans!
Da Od... Q&A. Cześć. Po wrzuceniu odcinka 188 wiele osób zwróciło uwagę na Twoją sylwetkę , na to ze jestes wyżeźbiony i dobrze wyglądasz. Wiemy ze jestes yerbaholikiem i zdrowo się odżywiasz. Jednak czasami pokazujesz tylko co jadasz z rana ale czy mógłbyś opowiedzieć lub nagrać jak wygląda cały Twój dzień żywieniowy? Pozdro ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC5FWImlh1axobNU541SIHHg