naEKRANIEpl - Najlepsze kobiece metamorfozy w kinie || naEKRANACH 113


Bycie aktorem to nie tylko ładna buzia i udowadniają to znakomite aktorki, które dla roli przechodziły różne metamorfozy. W tym odcinku skupiam się na dziesięciu moim zdaniem najciekawszych aktorskich metamorfozach w XXI wieku. ► Subskrybuj nasz kanał: http://onskr.in/dajsuba Zostaw kciuka w górę i zaznacz dzwonek obok subskrybuj! ► Zobacz nasz serwis: http://www.naEKRANIE.pl ► Wpadaj do nas na FB: https://www.facebook.com/naEKRANIEpl ► Zobacz jak Twittujemy: https://twitter.com/naEKRANIEpl ► Jesteśmy też na Instagramie: https://www.instagram.com/naekranie_pl/ ► Najlepsze filmy 2017 - https://naekranie.pl/artykuly/najlepsze-filmy-2017-roku-lista-aktualizowana ► Najlepsze seriale 2017 -...

Najlepsze komentarze:

rooster... Wymieniasz tylko zagraniczne aktorki a rola Nikifora Krynickiego w filmie "Mój Nikifor" zagrana przez Krystynę Feldman. Mistrzowsko zagrana rola uświetniła dorobek artystyczny aktorki i pięknym stylu pozwoliła odejść z tego świata najważniejszą z swoich ról. Znajomość kina zagranicznego na 5 krajowego nie będe komentował.
Tomasz ... "Cudze chwalicie, swego nie znacie" Krystyna Feldman w filmie "Nikifor".
Barb M... Rosamund Pike - zawsze grała delikatne, zależne od kogoś kobietki, za to w "Zaginionej Dziewczynie" pokazuje zupełnie inną twarz.
KROSNO ... Ciekawe jak wypadnie nowa Lisbeth Salander grana przez ''Claire Foy" ? W nowej ekranizacji Stiega Larssona ''Dziewczyna w sieci pająka''. Czekam na film z niecierpliwością ,niczym nastolatka na okres po wakacjach..*_*.
Moon Vi... Sarah Connor miedzy 1 a 2 :)
Karolin... Only Anne Hataway w nedznicy
Kto? Ki... Tilda Swinton
PT Carb... 2:52 Tja... Przeszło do historii kina jako jedno z najgorszych i najbardziej fałszywych. Jak to ujęła sama Anne Hathaway "Dostałam Oscara za pojedynczą łzę.". Ale cóż, masz prawo do swojego zdania.

BTW, gdzie podziała się Karolina ostatnimi czasy? Wywaliliście ją?
The sto... Meryl Streep bardzo mi się tu spodobała pozdrawiam ?
Jakub B... Lara Croft
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCEJotpo1zw3oqZna84doZEg