Langusta na palmie - Droga Miłości XII Śmierć


Droga Krzyżowa, czyli Droga Miłości. Muzyka: Kai Engel: Brand New World, http://freemusicarchive.org/music/Kai_Engel/ _______________________________________ Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: http://www.langustanapalmie.pl Można nas również znaleźć na: Facebooku: https://www.facebook.com/LangustaNaPalmie Twitterze: https://twitter.com/LangustaPalmowa Instagramie: https://www.instagram.com/langustanapalmie Zapraszamy.

Najlepsze komentarze:

Gepard... Jak poznalam Evangelie powiedzialam Bogu ze jestem gotowa az do przelewu krwi isc za Jezusem w tej kwestii jestem konsekwentna.W Czasie gdy nadejda przesladowania brat Brata Bedzie zabijal a ja chce stanac w obronie Brata.Jestes tez mom bratem w Chrystusie tylko nie przekrecaj nauk Biblii boCi tak kazapozdrawiam
❤❤❤???
prorok ... Jezus na krzyzu zadal cios szatanowi ,ktory mial wladze nad smiercia .Tam wykupil nas ze smierci do zycia .Najwazniejsze slowo w calej biblii to kiedy Jezus umieral powiedzial WYKONALO SIE .Tam wykonalo sie zbawienie dla kazdego kto uwierzy ,ze odkupiencza krew Syna Bozego zmyla kazdy nasz grzech .Tylko przez wiare w dzielo ,ktore dokonane zostalo na krzyzu mozna zostac zbawionym .Darmo z laski .Amen .
Krzyszt... Jak to się ma do faktu, że Chrystus Zmartwychwstał samowładnie i wstąpił do Szeolu wyzwolić dusze?
Agnes21... Siedziałam w ławce po mszy św. Nie zostałam żeby się modlić. Po prostu nie miałam po co iść, spieszyć się, nikt na mnie nigdzie nie czekał. Siedziałam, a w głowie myśli, co jedna to gorsza. Bałam się wyjść w takim stanie, bo nie wiedziałam co mi jeszcze może do głowy przyjść. A może właśnie wiedziałam. Zaczęłam prosić Boga, żeby mi pomógł. Powtarzałam to w myślach ciągle "proszę, pomóż, ratuj". Na nic więcej nie było mnie stać. Kiedy w miarę się emocjonalnie uspokoiłam i wyszłam z ławki okazało się, że ktoś znajomy też został po mszy i postanowił wyjść w tym samym momencie. Te kilka minut zwykłej rozmowy z nim w drodze na przystanek wystarczyły. Pomógł. Po raz kolejny Bóg wysłuchał i nie zostawił mnie samej. Nie poddawajcie się!
Lady Wi... Najpiękniejsza droga krzyżowa i analiza męki Pańskiej jaką kiedykolwiek miałam okazję widzieć. Wzruszyłam się.
Kłaniamy Ci się Panie Jezu Chryste i Błogosławimy Tobie, żeś przez Krzyż i Mękę swoją Świat odkupić raczył.
Izabela... Ja dziś miałam wyjątowa spowiedź i Drogę Krzyzową i kolejna osoba mi przebaczyła!
Marta O... Jezu w Twoich rekach i sercu wszystkie krzyze moje
Dorota ... Dziekuje , cudowna seria .
Monika ...
Janusz ... Jeszcze nigdy tak głęboko nie przeżyłem Drogi Krzyżowej. Wiele zrozumiałem. Bóg zapłać.


lomax n... A gdzie był Pan Jezus przez te trzy dni skoro po tem wszystko się zaczęło a wniebowstąpienie było po jakimś czasie?
mumin R... Paul Apostle of Christ
http://www.paulmovie.com

Pozdrawiam, z Bogiem
ANNA... ... z PANEM BOGIEM dziękuję
Magda K... Niepojęte... ale prawdziwe
Orchide... 3 pytania na ktore Prosilabym o wyjasnienia lub filmik: 1.Mowi sie ze tylko Boga powinnismy nazywac Ojcem/ a mowimy to do kapłanów, naszych rodziców-czy popełniamy więc grzech/cos przeciw Bogu? *2. nakrycie glowy u kobiet w Kościele, podczas modlitwy-w Biblii pisze ze jesli go nie mamy-to nas kobiety hańbi. * 3. wg.Biblii kobieta która krwawi i przychodzi do Kościoła-bezczesci Swiątynie:( z innej strony opuszczając Msze Sw. popelnia sie grzech:(....Poprosze Apostoła Szustaka o wskazanie drogi-co i jak? by nie obrazić Boga. Bóg Zapłać
Monika ... Boże ?Ojcze, obdarz mnie taką wiarą - jak Jezus Chrystus - pragnę wierzyć jak On - Tato też jestem Twoim dzieckiem!
Pragnę - Ufać, Wierzyć, Miłować i Tobie się podobać- Tato?
Ola G.... Bo jak śmierć potężna jest miłość, 
a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol, żar jej to żar ognia, płomień Pański. Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości, nie zatopią jej rzeki. ❤
Renata ... Wierze Ojcze, ze wiesz co robisz...?? Powierzam Ci moje zycie...❤️
Iwn Nwk... WIARA NADZIEJA MILOSC .......A NAJWIĘKSZĄ SIŁĄ JEST MIŁOŚĆ. wszystkiemu wierzy......Kochany nasz. Pan Jezus❤
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA