Agasava - CHATTY GRWM // OKROPNE BRONZERY Z ABH / WRAŻENIA PO EVENTACH //


MAKEUP INSTA: https://goo.gl/Vdfiwn INSTAGRAM: https://goo.gl/x23VLZ FACEBOOK: https://goo.gl/cHbMtg Snapchat: agasava Grupa na fejsie: https://goo.gl/c6E5GT Zapisy na makijaże: [email protected] ******************************************************************** OPIS BĘDZIE JUTRO :* ******************************************************************** Muzyka: by Joakim Karud http://youtube.com/joakimkarud https://soundcloud.com/joakimkarud/longing ******************************************************************** FAQ: 1. Mam 24 lata 2. 170cm wzrostu 3. AGATA a nie Agnieszka :P 4. Gdynia 5. Lumix G7, obiektyw kitowy

Najlepsze komentarze:

Hello V... Masz super filmik już trochę ich obejrzałam więc leci subik dla ciebieee
LucKy 9... Zakochałam się w Twoim głosie? Jak dla mnie mogłabyś śpiewać przez całe nagranie ??
NataShe... Ten rozświetlacz na stonach z półproduktami, kosztuje ... 6zl za 30g. Boom !
Sasia 0... [Q&A] Jaka jest Twoja definicja szczęścia? Czy Ty sama uważasz siebie za osobę szczęśliwą?Jeżeli tak, to czemu to zawdzięczasz najbardziej.
Dominic... skąd masz takie śliczne kolczyki?
asialdo... Nie spiewaj plisss! ?
Asia... Szynka rozwaliła system :D
[Q&A] 1.Czy to że zaczęłaś dostawać zaproszenia na eventy wynika z tego, że masz coraz więcej subskrypcji na yt czy bardziej to zależy od aktywnej działalności na insta??
2. Czy kiedyś coś wygrałaś ( w jakimś rozdaniu, konkursie)?? Jeśli tak, to co to było??
Buźka :*
Paulina... (q&a) Jak Ty to robisz, że jesteś tak mega pozytywną osobą? Jesteś jedyną youtuberka, która oglądam regularnie, bo masz super nastawienie do widza ?? Pozdrawiam?
Natalia... [Q&A]
1. Jak byś oceniła siebie z perspektywy kilku lat wstecz? Np. Zmiany wyglądu, charakteru, podejście do różnych sytuacji i ludzi, pracy na YT.
Pozdrawiam ?
Natalia... [Q&A] w szkole średniej byłaś raczej typem imprezowicza czy siedziałas w domu?


Gabriel... Jaka piosenkę śpiewałaś?
Gurynow... Q&A
Ubierasz się zgodnie z modą czy masz własny styl?
I co sądzisz o teraźniejszej trendach modowych?
Oliwia ... ale pieknie spiewasz jeju
Gosia M... [Q&A] zdarza Ci się że brakuje Ci weny w makijażach? Co wtedy robisz? Czy zawsze jesteś zadowolona z efektu jaki zmalowałaś? Pozdrawiam serdecznie ?
Hanna B... Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że ktoś negatywnie skomentował Twój makijaż? Nie chodzi mi o internetowy świat, ale czy na co dzień spotkała Cię kiedyś taka sytuacja? Jak to wyglądało + jak zareagowałaś? :)
PS. również zdarzyło mi się obgryzać paznokcie przy filmach :D
Kamila ... Rozświetlacz na brodę?
Natalia... Q&A: Agata, wolałabyś juz nigdy nie zjeść niczego dobrego (np. pad thaia), czy nie móc się malowac?:)))
Czy planujesz zrobić jakieś spotkanie dla swoich subskrybentów i obserwatorów z Trójmiasta? Czasami widuję Cię w Rivierze, więc może tam? Pozdrawiam!!!!
Basia B... [Q&A] Wygralas! Masz szanse zablysnac jako polska makijazystka za granica i pomalowac 1 gwiazde czerwonego dywanu ?? Zbliza sie noc Oskarowa... kogo pomalujesz? ?
Aleksan... Q&A Jak tam przygotowania do przeprowadzki? Czy myslalas nad filmikami z urządzaniem, meblowaniem? Fajnie byłoby się zainspirować ❤️
Basia_ ... [Q&A] DLAAACZEGOO NIE ŚPIEWASZ ZAWODOWO ??? <3 <3 <3
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC_EBtPy6TXapzHZIYfDkQHg