Alsquad - jak nie robic przysiadu


Nie Zapomnij ZA SUBSKRYBOWAĆ! https://www.youtube.com/channel/UC53jELjeKzpG5nWvxQscqTA DRUGI KANAŁ - Daniel Ortega (motywacja, life style, biznes, porady życiowe) https://www.youtube.com/user/OrtegaFitnessFactory ******************************************************** Tutaj w Alsquad pracujemy razem z Tobą aby osiągnąć Twoje cele! Nikt nie powiedział że będzie łatwo ale dopilnujemy że dojdziesz do swojego celu w najszybszym czasie. Jeżeli potrzebujesz więcej porad, treningów, planów żywieniowych oraz trenera który Ci pomoże osiągnąć cel, wejdź na stronę http://alsquad.pl/ Nie czekaj, nie przekładaj swoich marzeń i celów na później. Bądźmy szczerzy..."Później" nigdy nie nadchodzi....

Najlepsze komentarze:

lukasz ... Jedyny godny polecenia kanal tematyczny - cala reszta to szambo
Kierown... A co jeśli strzelają nam kolana przy przysiadach?
Drewnia... Jak się ma ilość ćwiczeń na serię ? Robie 3 razy w tyg trening pod masę-8-9 ćwiczeń (kilka partii mięśniowych) po 3 serie i 2 razy na tydzień treningi na siłę 5-6 ćwiczeń po 4 serie (też kilka partii). Stosuje to do nie dawna myślicie ze to dobre rozwiązanie ? Dodam ze wszytko to ćwiczenia z masa ciała i przed treningiem siłowym robię jakieś progresję pod stanie na rękach/ front/dragon flag
Antoni ... Korzystając z okazji, chciałbym zapytać o pewną rzecz osobę która się na tym zna. Mianowicie jestem niepełnoletni (jeszcze :)) i nie zarabiam swoich pieniędzy, a co za tym idzie mam małe pole do działania. Czy za pomocą diety bogatej w białko i codziennych ćwiczeń na stepperze lub tych 'klasycznych' niewymagających sprzętu oraz regularnego chodzenia na spacery byłbym w stanie skutecznie schudnąć i zrobić sobie fajne mięśnie? Z góry dzięki :)
Frezo... Czesc Daniel,od ilu lat jest dieta na alsquadzie??
Janusz ... Ja robię przysiad bez nóg, to proste. Wkrótce filmik instruktażowy.
Krystia... Mam pytanie lepiej robić mieszany trening czy codziennie trenować inna partie ciała ?
Gabriel... świetne poradniki...można się wiele od cb nauczyć :D
Myślałeś może o QA?
daniel ... Dobra robota
Micha? ... nagraj filmik jak zrobic prawidlowy przysiad na butle


MTKstud... Prawidłowy przysiad to dla mnie istna zmora ale ciągle nad tym trenuję :) Tak w ogóle, to świetny masz rashguard Daniel!
Mati St... Miał być 3 wątek
??????... ?gut gut materiał ?
Patryk ... Czy można coś zrobić z odstającymi żebrami (jakieś ćwiczenia)
Kapitan... Mógłbyś się wypowiedzieć na temat przysiadów na jednej nodze?
Zbieram... Cześć pozdrów mnie w następnym odc.
A i dzienki za nauke teraz robie takie pompki dziena
Dr Etke... No w sumie to prawdopodobnie nie wykonuję przysiadu ;(
No Name... 3333333 miało być
Luca Br... Czyli niby podstawy podstaw... Ale widząc rycerzy ortalionu ze 100kg w przysiadzie na barkach wygiętych jak paragrafy, jak najbardziej potrzebne podstawy podstaw... Choć pewnie takich na tym kanale nie uświadczymy;-)
Julia S... Takiego wyjaśnienia szukałam,
dzięki. Czekam na kolejne filmiki w tym temacie ???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC53jELjeKzpG5nWvxQscqTA