YI Dome 720p vs Xiaomi Mijia Smart 720p porównanie, test, recenzja PL

ROOTBLOG.it »
Sprawdź statystyki dla kanału "ROOTBLOG.it"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Zapraszamy Was na porównanie dwóch najpopularniejszych kamer do monitoringu domowego z państwa środka. Przed Wami YI Dome vs Xiaomi Mijia :) Cena Yi Dome: https://goo.gl/9jXt6b Cena Xiaomi Mijia Smart 720p: https://goo.gl/BAvcA4
Materiały surowe: https://goo.gl/AY2YuS

Facebook: https://www.facebook.com/ROOTBLOGit

Mateusz: http://twitter.com/cintulek
Konrad: http://twitter.com/Kondzio42
ROOTBLOG: http://twitter.com/ROOTBLOGit

Komentarze:

ANDRIAN...so what the comparism result?
in english please...
Alex Ra...ROOTBLOG.it możesz coś powiedzieć o problemach z Yeelight z serwerem w chinach. Mam zarówno oczyszczacz jak i Yeelight RGB nową i starszą wersję ustawione na Mainland China i problemów nie widzę.
Oczywiście aplikacja Yeelight ma te zalety że jest po polsku i można w niej włączyć opcje LAN Control i sterować żarówka w sieci lokalnej bez serwera zewnętrznego.
W Mi Home język menu urządzeń zmienia się na angielski jak tylko jest dostępny, aby to uzyskać trzeba zmienić język aplikacji(Language w Settings) z Default na English, chodziarz nie zawsze MiPlug dalej są po chińsku, ale xiaomi raczej nie planuje ekspansji z tym produktem na europę.
Agata H...Zrobisz porównanie iPhona 7 vs 8?
jakub c...Dlaczego sie obciołeś?
Ania P...Wystarczy wejść w Profile i ustawienia w Mi Home i zmienić język z default na English i już nie jest po chińsku.
Xardune...Żarówki możesz miec podpięte pod Yeelight :)
TechnoL...Cześć ?
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCotbpp8jxMclJ0s1kNHkXOw