Telewizja Republika - Telewizja Republika TADEUSZ BURCHACKI W JARMARKU RADIA WNET W TELEWIZJI REPUBLIKA 24.03


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

Darek K... Ratowali tych co na nich mówili goje I psy.I że chcieli w Polsce budować autonomie i izolować się od Polaków którzy ich wpuścili do domu Polski jako gości.Ja ich niechce obok siebie .
Darek K... Wyślij to do Izraela nam Polakom tych dyplomów pokazywać nie trzeba.
Gabi212... O , pan blokujacy wolnosc slowa w mediach :)))))))))))))
Anna M... Moja dzielnica - Praga. urodzilam sie na Brukowej, pörzed wojna..
Andrzej... HONOROWE obywatelstwo IZRAELA, a obywatelstwo Polski posiada? Ja jestem obywatelem POLSKI oraz Kanady. Urodziłem się w Polsce, pan Żyd zapewne także urodził się w Polsce, a więc czuje/jest pan Polakiem, czy Żydem?
Andrzej... Krótko. Ile zajmowało "zrobienie" papierów pod okupacją niemiecką?
Donald ... Dziękuję za ten program. Dobrze że taki dzień pamięci jest. Też należy odrzucić wszelki neototalitarism, neomarksizm jak Gender Ideology, Feminism, Homoseksualism Transsexualism, małżeństwa tej samej płci, Aborcja Eutanasia. Nie dać się napływowi Islamistow do Europy do Polski. Islamisci zmianaja tradycyjną Europe.Ci Islamisci głosować będą zawsze na marxistow lewicę.Dlatego marxistom, lewicy globalistom zależy na Islamistach w Europie ponieważ oni zapewnią im wygrywanie wyborów. Dlatego tak George Sorros nalega i naciska aby przyjmować Islamistow do Europy.
A kraje Europy mają już dosyć tej marksistowskiej zakłamanej, lewicowej, masonskiej, retoryki płynącej z Brukseli z Unii Europejskiej i we Włoszech wygrali Konserwatysci, Eurosceptycy i to z bardzo dużą przewagą.
Kraje Europy budzą się już z tego letargu. W Polsce młodzi ludzie też już maszerowali w dniu 11 listopada pod hasłem My chcemy Boga i protestowali przeciwko globalizacji i George Sorros żydowski finansista spekulant giełdowy który już wdrażal przy pomocy Balcerowicza plan gospodarczy który spowodował takie dziadostwo że ludzie odbierali sobie życie w Polsce. Polacy kochany i Patriotyczny Katolicki Narodzie nie dajcie się Polacy mądry i szlachetny Narodzie tak oglupiac jakimiś bez sensu Ideologiami neomarksizm, neototalitaryzm jak Gender Ideologia.
Pozdrawiam serdecznie. Życzę wszystkiego najlepszego. Z Panem Bogiem ? ? ?
KS... Tysiące Chorwatów uczestniczyło w sobotę w Zagrzebiu w marszu przeciw planom ratyfikacji konwencji stambulskiej o zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Manifestanci podkreślali, że legalizuje ona związki homoseksualne i wprowadza ideologię gender.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw