Telewizja Republika - Telewizja Republika SPOKOJNIE, TO TYLKO KOREKTA 2018 03 24


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

Irena S... Poddajemy się. Smutne.
erica h... znam polaka ktory u niemca wybudowal 4 kurniki na tysiace Kur. juz po wybudowaniu 1 go sluchal : was polakow powinnismy w 40 ym wszystkich postawic pod sciana i rozstrzelac . Ten polak musial to znosic dlugo, dlugo bo w ukochanym kraju czekala Zona i dzieci na pieniadze do przezycia.On Po Maturze studiowal a niemiec nie mial zadnego wyksztalcenia. Czy PIS nie zaplacze nad losem swoich dzieci przyjmujac w ich miejsca ukraincow i innych ? czy ci przyjezdni Maja wieksze wyksztalcenie Jak polskie dzieci Ktore Po studiach poszly szukac chleba poza granicami ojczyzny ????
erica h... moze by pan morawiecki wzial kilka lekcji u mecenasa Hambury o mentalnosci niemcow , bo nikt inny nie zna ich tak dobrze Jak on.
erica h... polonia amerykanska walczy z desperacja w sprawie zatrzymania ustawy a tylko Polski rzad milczy w tej sprawie podejrzanie. i panie morawiecki; niemcy sa rzeczowi i rozumieja tylko rzeczowo postawiony temat. oni sie nie domysla nawet Co Pan chcial przez to powiedziec, wyciagnietej reki. A wiec ; rzeczowo i na temat !!! Bez zawijania welny w bawelne. Przy takim stawianiu spraw Jak Pan to mysli robic niemcy natychmiast nabieraja podejrzen w formie; znowu cos kreci.
erica h... przeciez wiecie dobrze ze biala ksiega zostala przez zachod w y s m i a n a ! 9polityka zachodnia nie zna polityki wyciagnietej reki ! Co Ten morawiecki znowu wymyslil ? nie wolno dac prawa zasiedlania sie obcym nacjom w polsce , trzeba caly czas pamietac Co wynika dzisiaj z danego prawa do zasiedlania sie zydom . to Musi byc nauczka na nastepne 1000 lecie. zaden obcy nie powinien dostac prawa do zakupu ziemi , domu czy wladnosciowego mieszkania .
Yellows... Propaganda jak za PRL. Popychadła UE i Berlina, popychadła banderowców, popychadła Żydów z dużego i małego Izraela ale do ruskich to odważni. A ten na S to wybitne popychadło.
Elzbiet... Rząd RATLERKÓW ustąpił bezzębnym dobermanom Merkel i nazywa to kompromisem???
Bezzębni nie mieli żadnych szans na wprowadzenie sankcji z art. 7 (opór kilku państw, nie tylko Orbana), a RATLERKI, które szczekają tylko we własnej budzie, podkuliły ogony kładąc całą reformę sądownictwa - de facto w Sądzie Najwyższym na następne 7 lat pozostaje Gersdorf z jej rzeplińską kastą sędziów-złodziei .. upssss.."roztargnionych sędziów", więc już wiemy jakie wyroki będą zapadać w izbie dyscyplinarnej i w sprawach skarg nadzwyczajnych. ŻENADA!!!!!!!!!!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw