Telewizja Republika - Telewizja Republika Dzisiaj Informacje TV Republika 24.03.2018


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

chris33... Polacy,sluchajcie!!Co teraz nam jest najbardziej POtrzebne,to POdzial ! A wiec -Polacy-DZIELMY SIE NA PRAWICY !"PiS nas "zdradzil"!!! PAMIETAJCIE-glosujemy na jakakolwiek lewizne.Przeciez oni oderwani od koryta,gloduja juz DWA LATA !!!!Chyba potraficie sobie wyobrazIc jak sie gloduje za 2500 zlotych !!!!
Ewa Wis... pytanko.Czy Zydzi ratowali polakow?. Prosze o konkkretne dowody i dokumenty. Dla wytrwalych moge ja Krzysztof Wisniewski powiedziec to co moi bracia Zydzi powiedzieli. Gdyby Zydzi mieli ratowac polakow to zaden z nich by nie ocalal. To sa slowa zydowki, ktora zyje do dzisiaj w Izraelu.
Elzbiet... PIS to zydowska partia chcaca wydrenowac z naszego kraju miliony dolarow. Dlaczego nie ma informacji o ustawie 441 z USA ?????? Klamstwa Kaczynskiego i Morawieckiego oraz Dudy to narracja na uspokojenie skazanca przed egzekucja.
Majoch ... PIS w tej chwili nie ma więcej niż 15 % poparcia z tego powodu że nie wprowadzili takich samych reform jakie wprowadził Premier Węgier , po drugie PIS uprawia kundlizm w stosunku do Izraela i UE wykonując ich dyrektywy. I o mówieniu o Żydach dajcie już wreszcie spokój , my musimy mówić o Polakach . Zwracam się do TV Republika aby ta Telewizja coś powiedziała o II RP i o Panu Potockim .
Simon S... Nowe święto narodowe, Mam dosc tych zyydow w telewizji i polityce. I mam w duupie ratowanie zyydow a kto uratuje nas przed zyydamii
Stanisl... TEN STARY CAP Z PO NIEPOWINIEN BYĆ NA EMERYTURZE CO ZA BURAK
uspodbi... zle wyszkolony policjant - do terrorysty najpierw sie strzela - pozniej sie zadaje pytania
Bernard... W komentarzach sami z totalnej pozycji sami pełni nienawiści. Nie macie się co wysilać ale Kościół przetrwa
1963eM... "A iluś tam mieszkańców jeździ Porsche..." jejjjj, niesłychane, nieprawdopodobne, co za news. A co to jest to Porsche? Kupa powyginanej blachy nie wiadomo dlaczego drogiej, którą byle rower wyprzedzi w korku. Patrzta ludzie! Mam Porsche! Podziwiajta mnie! Jestem lepszy od was! Co za mali, płytcy i powierzchowni durnie.
Mieczys... Juz na horyzoncie ( i cale szczescie) widac koniec bandy pisuarskiej!!Ale co-miliony w kieszeniach Misiewiczow i ich rodzin zostana!


Piotr S... To co juz wszystko wraca do normy i pojednania. MO rawiecki dziala preznie, ale to tylko tzw. "Korekta". My tez zrobimy korekte przy wyborach. Wstyd Jaroslawie. Tyle obiecales i co i pstro.
M Q... Te sondaże to lipa. PiS przez swoje głupie działania i obalenie B. Szydło ma najwyżej 25-30%. A do wyborów spadnie im do 18%. Już im nikt nie wierzy.
marzena... Przesuwamy zegarki o godzine do przodu!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw