Nervarien - 2:2 W SERII DO MASTERA!


►Gry w dobrych cenach: http://www.g2a.com/r/nervarien ►Daj Suba! https://www.youtube.com/user/nervarien?sub_confirmation=1 ►Fanpage http://www.facebook.com/nervarien.lol ►Stream http://www.twitch.tv/nervarien ► Grupa na FB http://www.facebook.com/groups/pandynervariena/ ________________________________________________________ Miniatura: Jakub Kukuła

Najlepsze komentarze:

Jakub S... NERVA HEJTUJE BRONZOWYCH. POTWIERDZONE INFO
mangeky... nie dla dreda master xd
Janusz ... A ja mam do silvera i 1:1
Vagor H... Prawa autorskie do wiertarki XD
Szymon ... Xin Ziaja
13MemLo... LDLD
Koksu K... Ja tam twoje filmy oglądam całe i nie przeszkadza mi to, że trwają tak długo. Za to te shotowe kanały to dla mnie dno, nie tworzą swoich materiałów tylko jak pasożyty żywią się na innych. Jedyny kanał z shotami jaki oglądam i szanuje to Bronzowe Myśli, oni przynajmniej jakoś tworzą to w fajnym stylu, a nie pusty zbitek kawałków filmów. :)
Young P... Przegrał nie dziękujcie
Gabriel... Nerva jaki tu problem jesli shoty sa takie bardzo latwe ze chcesz od nich cebulic hajs to sam je rob a nie jakies przekminy jak tu hajs zajebac
MateQ2k... Powiem tak, fajnie się ogląda Nerva, nie jest dobry w lola i nie jest jakimś kozakiem w to, robi czasem takie błędy, że masakra. Co muszę dodać? Damian ma ogromną wiedzę z lola i zna się na nim i nie do końca potrafi to wszystko wykorzystać. Jest dobry ale nieproporcjonalnie do jego wiedzy, o tak bym to ujął :). Oczywiście to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać, pozdrawiam. Oczywiście like za film.


xXTravm... Ale ty słaby
MrBoogi... Irytujące jest to Twoje ciągłe otwieranie scoreline, nawet jeśli nie sprawdzasz itemków przeciwników czy summoner spelli.
Wiesiek... Czym ty masz diamont jak widzę filmy i w każdym feedujesz?
Dhdhdhd... Nie Obraz się Ale przejebales ten mecz ty Xin był widoczny wszędzie a ty czasem na wardzie
Ninja O... Nerva weź no nagraj jak tańczysz shuffle dance w 2k18 a nie trzeba oglądac ten sprzed 5lat
Mr Czub... Nerva jak nie patrzysz na monitor z grą to nie zmieniaj szybko kamery na innych graczy bo oczy bolą xD
Fili Fi... Dzień dobry ja jestem filip
Czadero... A my za lajki kasy nie dostajemy xd
J SZ... nie ma mapy lipa lipa
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC0t-xbEmmcJBQ6-fTZV2FNA