UczelniaASBIRO - Blisko bankructwa, gorzka prawda o przedsiębiorczości Michał Kosel


Michał w tym wykładzie opowiada o własnych historiach biznesowych, o dwukrotnym otarciu się o bankructwo, o włamaniach do firmy, położonych projektach biznesowych, starciach z policją, kontrolach, itd. Kurs Podstawowy jest właśnie tym, jak wyobrażamy sobie, że powinny wyglądać najlepsze studia biznesowe – wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy m.in tacy jak Michał. Dowiedz się więcej: https://www.asbiro.pl/kurs-podstawowy/ Michał młody przedsiębiorca, praktyk, który przeszedł przez wszystkie etapy kariery biznesowej, od zachłyśnięcia się pierwszymi latami życia studenckiego, aż do zarządzania firmą marketingową, dwoma placówkami sportowymi i agencją artystyczno-eventową. Obecnie zarządza placówkami w Opolu, Kędzierzynie-Kożlu,...

Najlepsze komentarze:

Tomasz ... Chłopie, przygotuj się następnym razem co chcesz powiedzieć, bo opowiadasz banały. Idź na egzamin i polegaj na intuicji. Good Luck! Jak coś nie idzie, to wynika to zawsze z braku wiedzy i doświadczenia. Jak się kasa nie spina , to się mówi o tym otwarcie, a zaufani dostawcy poczekają 2 dni na kasę, a Ty opowiadasz jak się zgrywać przed ludźmi. Nie lubie takich ściemniaczy- dlatego masz ciężko w życiu.
Dev Rif... pierdolenie o szopenie
Adas693... intuicja mi podpowiada, że za dużo gadania o intuicji i pasji w tym wykładzie
Lucek M... Srednio ilw kosztuje bilet na wystep?
Rita Kr... Bardzo dobry wykład, przyjemnie się słuchało. Właśnie jestem na etapie zakładania firmy - Pana doświadczenia i taki "zimny prysznic" dają dużo do myślenia :)
Damian ... Podobnie odpowiedzialem na studiach jak mnie pytali kim chce byc po studiach. Odpowiedzialem ze szczęśliwym człowiekiem.
Rafal M... To jest najlepsze i najbardziej prawdziwe 90min o biznesie po polsku jakie znam. Czyli większość to oleje, bo jest mało seksowne i większość niczego z tym nie zrobi. 5/15/80.
imba... Przesłuchałem 50 minut i nic się nie dowiedziałem. 50 tysięcy razy powtórzone na zmianę "pasja", "wkurw" i "przegrany na starcie". Tragedia.
The Bus... z tą salą w 1,5 mies mega inspirujące :)
The Bus... pasję to można mieć w garażu, wg mnie żeby zbudować duży biznes trzeba mieć chęć osiągania czegoś więcej, trzeba lubić wyzwania, podbój świata i znaleść coś co jest w miarę neutralne np. coś co się lubi ale nie jest twoją główną pasją wtedy będzie to miało sens


Karol S... Idealna szkoła! wspaniały wykład!
Najpi?k... Rewelacyjny wykład! Z przyjemnością się słuchało. Oby jak najwięcej takich prelekcji! Pozdrawiam!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCQdIJOLh1fjp5SZpOZ5ZsOw