Relaks Wieczorową Porą (ASMR po polsku) - ASMR NA SEN PL SZEPTY WYZWALACZE


Sesja ASMR PL live z szeptem i wyzwalaczami na sen. Zachęcam do subskrybowania mojego kanału ASMR po polsku (relaks wieczorową porą) - https://goo.gl/hFYjXj - Dzięki! ANGIELSKI KANAŁ: SensorAdi ASMR WSPARCIE DLA KANAŁU: PayPal: [email protected] D Z I Ę K U J Ę

Najlepsze komentarze:

Kamila ... Dlaczgo muwisz tak cicho
?????... Jak zawsze
Najlepsze ciary
Jest pan bogiem ASMR
Dominik... Długo nosiłem się z tym zamiarem żeby to napisać ale... Pan ma po prostu dar do przynoszenia ukojenia osobom z problemami. Nie wyobrażam sobie żeby nie posłuchać Pana chociaż raz dziennie, dla mnie to taka czynność jak oddychanie :D bez tego się nie da. Dziękuję z całego serca za to co Pan robi i będę wspierał Pana jak tylko się da :)
Sn0w... Co by Pan zrobił jakby te 14 k osób stało przed Panem ?
Gosia M... Jak zawsze genialne :). Dziękuję :)
Rafa? S... A kiedy Ty pójdziesz spać? :-)
Tol Mon... :c nie wiem dlaczego to piękne uczucie trwało tylko chwile :c próbowałem oglądać wszelakie filmy ale juz nie chce zadziałać ?
Micha? ... Bylem swietny live
Kurczyc... Dziękuję ci Adi szybciej Zasnołem Twuj kanał to 1 z najlepszych Asmr w Polsce?^_^
ZeD xSh... Byłem byłem ;)


Monika1... Wczoraj już położyłam się spać, ale za to dzisiaj rano mogłam zobaczyć Twoją uśmiechniętą buzię, której optymizm przepłynął na drugą stronę ekranu i pozwolił na to, by pozytywnie zacząć dzień. :-) Miłej, słonecznej niedzieli Adrian. ;-)
FanResi... żałuję że mnie nie było :( dużo pracy nad livem z grami ale do Pana Ardiana zawszę łapka nie ma lepszego kanału od początku tylko Adi Super Ma Relaxy hehe:)
Aneta F... Kiedy jest sesja
Dead Si... I się spóźniłem szkoda?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfAcFLs_Qso94HAF0jHtBJA