Saturday Car Fever - 4K 60fps SAMSUNG GALAXY S9 Plus Video Test Lexus RX 450h


Samsung GALAXY S9 PLUS Ultra HD 4K Video Test FANPAGE kanału: https://www.facebook.com/saturdaycarfever/ UWAGA! Samsung Galaxy S9 Plus PROBLEM! Testy poniżej. Odpalcie linki proszę i napiszcie co o tym myślicie. Dzięki! Nagrałem kilka NIEPUBLICZNYCH sesji live, które będziecie mogli obejrzeć poniżej i porównać z tą, która poszła jako PUBLICZNA z mojego S9 Plus. Zrobiłem dokładnie to samo pożyczonymi na chwilę telefonami iPhone 5S oraz Lenovo, a więc duuuuużo tańszymi od Galaxy. Na początek lecą 2 krótkie lajwy z Lenovo. Porównajcie kontrast, kolor. Też muli, ale obraz x razy lepszy. Lenovo & LTE w Plusie: LIVE 1: https://youtu.be/0GER7R9bR7s LIVE 2: https://youtu.be/jBYC7GJXW1w Dosłownie 3 minuty później LIVE z...

Najlepsze komentarze:

Saturda... Przeczytaj proszę opis filmu. Czekam na Twój komentarz i może jakieś uwagi odnośnie problemów z jakością live.

FANPAGE kanału z wydarzeniami LIVE! i dużą ilością zdjęć: https://www.facebook.com/saturdaycarfever/
Kuba F... może lepiej 4k30fps? nie będzie już wcale drgań etc
Pawel T... Lexus jest piekny...czekam na wrazenia z jazd...a jakosc supcio. Milo sie oglada.
Mateusz... Ten Lexus ma skrzynie CVT ?
moto od... akurat 4k na YT to słąby pomysł bo mało kto to oglądnie w takiej jakości. Co innego jak ktoś ma dekoder 4k i tv.
mn9... Jest petarda :D Zwłaszcza jak oglądam to na S9+
Ci??ki ... Youtube daje możliwość oglądania 2160p/60fps tego filmu. Jednak trzeba mieć coś lepszego niż podstawowy laptop żeby to ogarnąć ;)
micha? ... Szkaradny, zbyt przerysowany w porównaniu do NX. Trochę na zasadzie "połammy te linie na 10 sposóbów, bo jest dłuższy niż NX". A im więcej tych linni, tym szybciej stanie się niemodny.
Hubert... Musisz przestawic w ustawieniach telefonu, ustawienia ekranu, na UHD rozdzielczosc. Standardowo jest ekran ustawiony na 1080p. Wtedy bedzie ci wyswietlal YT filmy itd w 4k.
XTheFas... Z zewnatrz leksus bajka, ale mi osobiscie wnetrze nie podchodzi;( czkema za to na test 540i. Moja zamowiona ale do czerwca trzeba poczekac;(


jaracz0... Wiadomo, że aparat z jasnym obiektywem i dużą matrycą w nocy będzie bez porównania lepszy, ale w dzień z gimbalem to z S9 filmy na YT wyglądać będą obłędnie i Samsung ma o kilka klas szybszy autofocus w takich warunkach, mikrofon pewnie też lepszy.
HEY... Ale Pan Mateusz ma kasę na Telefony, nawet na Samsunga S9+, bogaty facet ;-)
zx10kri... Rewelacja. Jakosc igła. O takim obrazie to iphon może pomarzyć:) i o to chodzi...;)
Johny W... Obraz jest wyśmienity , zainwestowałbym w jakiegos gimbala zeby zniwelowac drobne drgania :)
Damian ... Wydaje mi się, czy w 5:15 widać rysę na masce lexusa?
Paul Ve... Obraz żyleta ?
Sebasti... Abstrahując już od tematu czy ze względu że idzie lat można będzie się spodziewać testów roadsterów cabrio (w końcu trochę takich samochodów jest na rynku) / a nie samych samochodów typu "domy na kołach dla rodzin".
SzymSze... Zrób koniecznie porównanie S9+ do poprzedniego aparatu, odnoszę wrażenie że S9 nagywa lepiej. Wydaje mi się też że obraz faluje, chyba algorytmy YT zbyt agresywnie stabilizują obraz ?
Patryk ... według mnie jeśli chodzi o telefon to jakoś kosmiczna!
rafau... Mateusz jakość obrazu jest obłędna. Stabilizacja działa świetnie. Super kolorki. Bardzo dobry zakup. Teraz tylko czymś go musisz zabezpieczyć, przynajmniej od tyłu dla lepszego chwytu. W końcu łatwego życia ten fon mieć nie będzie, a wiem że lubisz w trakcie jazdy trzymać telefon jedną ręką, więc o stłuczenie szkła nie trudno. Oby jeszcze się udało opanować jakość liva i będzie miód.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVaONJb6Iu4TZpjkbtSRqwA