Lutel - Jak pobrać i zainstalować grę Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2 Windows 7, 8, 10


Jak pobrać i zainstalować grę Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2 na Windows 10? Odpowiedź znajdziesz w tym filmie! Dowiesz się również jak zainstalować najnowsze patche, mody oraz jak grać online ze znajomymi! 1. Potrzebujesz programu do odtworzenia pliku ISO, np. Alcohol 120%: https://goo.gl/Cpzqde 2. Pobierz grę Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2 (pobieranie rozpocznie się od razu po kliknięciu w link!): http://www.shatabrick.net/downloads/bfme_ii_iso.php 3. Zamontuj pobrany plik ISO i zainstaluj grę. 4. Potrzebujesz klucza? Pobierz KeyGen (pobieranie rozpocznie się od razu po kliknięciu w link): https://goo.gl/o65iZA 5. Jeżeli odmontowałeś wirtualny napęd i gra się nie uruchamia, do folderu z grą wrzuć plik game.dat...

Najlepsze komentarze:

Ciekan... Spoko tylko automatycznie ptzegrywam po 3 minutach i 30 sekundach
Dawid G... Mam problem z uaktualnieniem gry , ponieważ gdy odpalam tak jak ty wszystko okej i jest okienko z ładowaniem i nagle mi wyskakuje "Błąd aktualizacji,, Połączenie nie udane . Co mam zrobić ?
Wiktor ... skąd pobrać plik iso ?
Filip S... Cześć skąd pobrac Tower defence i inne dodatki ?
Igor Ka... ja mam windows 10 i sie uruchomilo odrazu
Butella... Mu mnie lutel nie działa po włączeniu przez exe wyświetla się ekran startowy gdy klike to crash pokazuje a jak poczekam to znika :(
wasilis... Wiesz może jak pozbyć sie błędu z klęską po 3 min i 30 sec ???? bo wszystko sprawdzałem i nic
Marek K... Nie wiem czemu jak chce zrobic akualizacje wyskakuje mi bład połączenie nie udane co z tym zrobić?
Szorstk... Lutelu po tych wszystkich krokach instalacji mam crasha i okienko gdzie pokazuje mi jakieś błędy ;/
R3beK... Lutelu wszystko fajnie gra działa ale gdy chce zrobić to co na filmie 5:52 (aktualizować gre) to w oknie pisze mi tylko trwa łączenie i po chwili wyskakuje powiadomienie "Połączenie nieudane" mogłbyś jakoś pomóc? (Dodam że gdy wrzucam wersje game.dat 1.06 i 1.09 to przy odpalaniu gry wyskakuje jakiś błąd długi)


Zdunio... Lutel gra mi działa tylko w wersji 1.00. W 1.06 i 1.09 podczas uruchamiania jest napisane, że muszę włożyć płytę. A z tego co widzę jak gram w wersji 1.00 to mam strasznie przybliżony widok na grę...Da się to jakoś oddalić?
Alexand... gdy próbuję włączyć (zrobiłem wszystko co mówiłeś) wyskakuje mi to "exception in exception handler"
Koronia... Nie chodzi mi wywala grę podczas włączania ale plik options.ini mam
Kakarot... Nie działa mi aktualizowanie gry, poza tym wszystko spoko
StalK4r... Lutel a co jeżeli gdy robię ,,Szukaj uaktualnień" to po chwili piszę mi że ,,Nie udało się połączyć" albo ,,Połączenie przerwane"? Wystarczy że neta zresetuję czy wystarczy wył i wł kompa?
Mateusz... za to to sub i like dam
Bart?om... hahaha nie umiem tego zrobic powaznie xD za duzo roboty , kiedys tomialem plytke instaka z plytki spoko ale z neta nie umim heheh
Spirytu... A mody będą działeś takie jak edain mod czy rj mod ?
Anna Ko... Hej. Mam problem. Po uruchomieniu gry pokazuje mi, że muszę włożyć odpowiedni dysk. Wchodzę w AppData --> Roaming i nie mam folderu Moje pliki Bitwy o Śródziemie II. Próbowałam włączać ponownie grę oraz uruchomiłam ponownie komputer i to dalej nic nie dało. Mam Windowsa 7.
Co robić?
Konan... Gdyby każdy robił takie świetne poradniki to ten świat był by lepszy. Najlepszy poradnik jaki oglądałem :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVlTXYAxU-Ao16-QCKMR42Q