Jacek Międlar - Polska Zabijała Żydów, komunizm Allegro i OLX oraz samozagłada YouTube J. Międlar


- Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie - BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep - Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar - Portal: http://wPrawo.pl - Blog: http://jacekmiedlar.pl - Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl

Najlepsze komentarze:

Vlad Te... Księże proboszczu, proszę jeszcze odkłamać, że Jezus był Żydem. Był Polakiem ze Stalowej Woli, moja babcia go jeszcze pamięta. Serdecznie pozdrawiam!!!!!!
p p... Allegro i OLX przegrałoby w sądzie. To jest już kompletne przegięcie. Wygląda na to Polska to już kolonia żydowska.
Martini... Czyli lepiej nie ogladac tych filmow na Youtubje tylko ogladać je na CDA?
Bo z YT Jacek nie ma grosza a z CDA jest jakaś kaska?
Roman K... alegro, olx, youtube, pejsbuk,twitr, tvp, tvn, polsat etc mają monopol na to co robią. Właścicielami nie są Polacy, a polskojęzyczni żydzi którym bliżej do PRLu, komuny niż do Polskiego Chrześcijańskiego Patriotyzmu. Pozdrawiam P Jacku! Dobry materiał!
Henryk ... Nastepny pomysl-prosze stworzycPOLSKI CHRZESCIJANSKI KOSCIOL NARODOWY niezalezny od nikogo. Wiernych mysle nie zabraknie Pozdrawiam i Dziekuje.
Henryk ... Panie Jacku prosze polaczyc sily z Wojciechem Olszanskim .Jestescie podobni dla Narodu NIEZBEDNI.Dziekuje.
dare xx... zagazowac zydzisko nowiczokiem
xxx yyy... Brawo Jacku !!!!!!!!!!
Daz Lov... Dobry wieczór. Wszystko widać jak na dłoni - cały zachód Europy, USA, Kanada, Skandynawia - rządzone są przez przećpanych pederastów oraz wychudzone/otyłe feministki na polecenie bankierów wiadomej nacji. Głównym atrybutem potęgi masonerii są ich ogromne majątki - mogą kupić i sterować wszystkimi. Pozdrawiam. Viva Cristo Rey!
Rom Rim... Czy warto było podczas wojny ryzykować swoim życiem i życiem swojej rodziny, żeby ratować to podłe żydowskie plemię? Myślę, że wszystkim teraz jasne, że nie!


Jan M... Stare kiejkuty opanowali wszystkie dziedziny gospodarcze i polityczne.
k.kunys... Kibicowałem pisowi ale po tym jak chcą zniszczyć przemysł futerkowy i mącą przy 500 plus zamiast podnieść próg podatkowy do godnej kwoty dla WSZYSTKICH i umożliwić bogacenie się Polaków są dla mnie skończeni. Argument ze PO kradnie a Nowoczesna to przygłupy to za mało żeby na nich głosować. Bardzo liczę na Adama Andruszkiewicza który jest po prostu świetny, jest jeszcze Robert Winnicki. W nich jest nadzieja. I oczywiście Jacek Międlar.
Kali 90... Brevik to jednak miał klase.
olafonm... Jacuś jak zwykle manipuluje i podkręca. W sprawie tej zabójczyni z YouTube:
PETA on Wednesday said Aghdam had not been affiliated with the group in recent years. "She appeared at a few demonstrations about nine years ago, but changed her phone number and dropped out of sight," the animal rights group said in a statement.
Michael... Bóg z Tobą.
ewa ryd... Uwielbiam ten film, brawo???, szatan w świecie szaleje bez opanowania.
Dziękuję Kś Jacku Miendlar?, dobro musi zwyciężyć. Szczęść Boże w tak szlachetnym celu.
henryk ... Szanowny Panie Jacku>>>>>> najlepszą bronią przeciwko --tym przeciwnikom--- jest stosowanie tej samej broni co oni----- to ich całkowicie ROZBROI ..... u nich w ich państwie nie będzie przy władzy obcy..... zastosujmy to u siebie>>>>
Martine... Coś dla Pana ... https://ndie.pl/
Martine... Dlaczego nie ma Pan adresu email , żeby pisać centralnie do Pana?
JOLANE... Panie Jacku, czy Pan kogos kocha? Czy robi czasami uczynki milosierne w stosunku do bliznich swoich? Panska obsesja o Zydach wydaje sie patalogiczna i gdyby tak szukac w Panskich przodkach, byc moze znalezlibysmy Zydow.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg