Mateusz Donajski - vLog: Nowości w kulturystyce i IFBB. Czy dobre?


Ostatni rok przyniósł szereg zmian w kulturystyce, ale nie jako samej, a w rozumieniu organizacji i administracji? O co chodzi?

Najlepsze komentarze:

Wielki ... Dziewczyny walą też hormon ;)
Martine... A jest więcej klubów zrzeszonych czy tylko "Olimp Zabrze" i "ludzie od Kępy" ?
Wydaje mi się że chcą zarobić na wykupieni licencji przez kluby bo wiadomo, że musi się wtedy więcej klubów utworzyć czy zrzeszyć no i więcej kasy wpłynie z licencji.
drobmal... jak masz konie to masz stadninę i to ty decydujesz który koń wystartuje w której gonitwie, dla mnie to jasne :)
DUZOOOO... Donaju, nie chcę wyjść na przypierdalacza, ale dlatego, że Cię lubię i szanuję chciałbym podać listę wyrażeń których nadużywasz w filmikach. Zmniejszenie częstotliwości ich używania na pewno poprawi odbiór filmików.
- Na dzień dzisiejszy
- Bezpośrednio
- Że tak powiem
- Nie oszukujmy się

Nie bierz tego proszę jako czepianie się, to raczej pomoc w ulepszaniu warsztatu autora, którego lubię i szanuję, pozdro
Gracx x... i dlatego lepiej uderzać w NPC pomijając poziom i towar można startować w PCA NAC WBFF wszędzie poza ELITE wybierając elite zostaje tylko ELITE na tych zajebis*ch zasadach decyzje podejmnie każy sam dla mnie natomiast jest bardzo prosta.świetny materiał pozdrawiam
Jon 696... Hehe z tą Korupcją u dziewczyn to każdy wie o co chodzi :-D
fusy... 7:30 no bez przesady pozatym czy największa Alaska to poważny rynek?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCV01ZYGBtwx2Ew_wCLrPioQ