Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Fizyka kwantowa a voodoo Beata Jeske 16.04.2018

niezaleznatelewizja »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "niezaleznatelewizja"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Rozmowa z Beatą Jeske na tematy fizyki kwantowej, wróżenia i... voodo.
Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD.
Dziękujemy :)
Muzyka: Music by audionautix.com
Komentarze:
robertc... Odnosząc się do wypowiedzi p. Beaty Jeske z minuty od 16:00 do 18:20 - mam pytanie:
Czy próbowano filmować te pokazy lewitacji przedmiotów?
Czy może fakt nagrywania filmu kamerą, również zaburzał zjawisko?
(w końcu film można potem opublikować w internecie i obejrzą wszyscy chętni).
Tyle się słyszy o podobnych zjawiskach paranormalnych, a jakoś nagrań (obojętnie czy prawdziwych czy fałszywych) w sieci praktycznie nie ma.
Jak to wygląda w przypadku próby filmowania?
Agniesz... Zapraszamy serdecznie na spotkanie warsztatowe Beatą Jeske
informacje
tel 668 460 202 //https://www.facebook.com/events/164631040918097/
robertc... Karty tarota w momencie tasowania są w superpozycji wszystkich możliwości, a po rozłożeniu i obserwacji następuje redukcja w umyśle obserwatora określonych wartości (konkretnych kart) Pozostaje pytanie, kto lub co dokonuje tej redukcji w umyśle obserwatora, odpowiada również za działanie tarota. W przypadku interpretacji wieloświatowej, nawet nie ma wspomnianej redukcji, a podział świadomości tak by doświadczyła wszystkich możliwych wyników.
Ewa Mie... fajna audycja
S?awomi... Nie potrzeba żadnej teorii fizyki kwantowej aby stwierdzić że wszelkiego rodzaju religie czy też inne chciwe ideologie lub po prostu chciwi i zachłanni źli ludzie dla ich zysku starają się na wszelkie sposoby tworząc z siebie fałszywe autorytety wmawiać normalnym uczciwym ludziom poczucie winy fałszywej oczywiście oraz stosują pełną inwigilację i zastraszanie oraz fałszywe oskarżenia po to właśnie żeby odebrać ludziom i w wolną wolę a także samoświadomość w celu podporządkowania i okrazenia ludzi jako swoich ofiar zarówno z samoświadomości ich która by im przeszkadzała jak przede wszystkim z wszystkiego co posiadają a więc z majątku intelektu ze zdrowia i z życia w tym celu również tak zwane fałszywe autorytety do których należą między innymi religie i ich Kulty nakazują ludziom aby wyrzekli się samych siebie własnej woli a w zamian za to narzucają im inną wolę.
Bonifá... hahahah następnym razem proponuje temat "szczególna teoria względności a pierogi z kapustą"
martabe... Jeszcze bym dodała, że można też wysłać dobrą energię do konkretnej osoby, wesprzeć energetycznie jakiś proces, inicjatywę. Tej informacji mi zabrakło, nazwanej wprost - mając dobrą intencję i konkretnego adresata robisz "dobrą magię" :)
SOURCE... Pytanie zasadnicze skąd bierze się foton i co to jest ? Jeżeli przepuścimy prąd przez żarówkę tak jak robimy to w mieszkaniu, to robi się jasno, co znaczyło by, że z tego wolframowego drucika pod wpływem prądu wydostaje się niezliczone ilości fotonów. Ale, skąd biorą się fotony w wolframowym druciku skoro żadna nauka na świecie nie mówi, że drut wolframowy zbudowany jest z fotonów ?...! No więc skąd biorą się te fotony po rozgrzaniu drucika wolframowego, czy nawet po rozgrzaniu gwoździa w ognisku, który ''świeci'' na czerwono ? To są subiektywne stany, tam nie ma światła i tam nie ma fotonów, to iLUZJA umysłu, to rzeczywistość nierealistyczna !
Michal ... https://www.youtube.com/watch?v=QpLdw1IC-Q0&t=23s tutaj znajduje się ten eksperyment :)
Mariusz... szacunek Pani Beato - miarą człowieczeństwa jest stosunek człowieka do życia. Hitlerowcy wymordowali przez 6 lat 11 000 000 ludzi. (mowa o obozach) W Polsce każdego dnia ginie w męczarniach 1,5 miliona zwierząt. Robimy ze zwierzętami to samo co hitlerowcy, tyle, że ZAJMUJE TO NAM TYDZIEŃ!!! To największa fabryka śmierci stworzona przez człowieka. Jeżeli porównać warunki obozów koncentracyjnych i współczesnych obozów śmierci dla zwierząt, to Oświęcim można by nazwać sanatorium
Agata Z... SUPER!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM!!!!!!!!!DZIEKUJE!!!!!!!!!!!
Dobromi... Dziękuję Beato i życzę Ci NAJLEPSZEGO <3
Czlowie... Ciekawe czy sa ludzie ktorzy potrafią naginac rzeczywistosc np w celach zarobkowych
Lucius... Najbardziej chroni wiara w opieką Boga i możliwie jak najlepsze przestrzeganie nauk Jezusa.
Li bery... A co z "Podróże w nieznane". gdzie widzowie byli proszeni o dzielenie się takimi historiami z NTV. Adres e-mail: mojarelacja@wp.pl ?????? To było 14.04.2017.czyli rok temu i..nic!
Historie zostały wysłane przez Widza ,poproszono o więcej a potem ,
kiedy zostały wysłane, pani Beata nie odpowiadała na żadne e-maile.....
Po co były pani Beacie te historie,które zostały jej wysłane???
Mariusz... Trafne spostrzeżenia . gorąco polecam pani Beato wykłady u Adama Anczykowskiego . pójdzie pani dużo dalej .
Maria W... Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Agniesz... Zapraszamy serdecznie na spotkanie warsztatowe Beatą Jeske
informacje
tel 668 460 202 //https://www.facebook.com/events/164631040918097/
Ela K... Bardzo slusznie , ze pani nawiazuje do zwierzat. Ma pani racje , koscioly pelne kleczacych ludzi blagajacych o szczescie i zdrowie a za chwilke kopie , przgania , obrzuca kamieniami zmarznietego kota czy psa kim jest ? . Obzarstwo zwlokami zwierzat , torturowanych i zamordowanych w obozach zaglady vel rzezniach . Przemoc i okrucienstwo wobec dzieci ludzkich i nieludzkich . Ludzie mysla , ze chodzac do kosciola zostana zbawieni ..a to wierutne klamstwo! I oszustwo ze strony wszystkich religii w tym kk. . To prawda , zycie sklada sie z naszych malych codziennych uczynkow tu i teraz . I nic nie da lezenie plackiem w kosciele i kupowanie za kase milosci i uwagi Boga jak tylko to co robimy i jak traktujemy slabszych od siebie . Mysl tworzy rzeczywistosc . co myslisz masz . .co czynisz , dostajesz . To takie proste a tak trudne dla wiekszosci jeszcze otumaniontch od kolyski, zaczynajac od rodzicow , rodziny , kosciola , szkoly i media . Czas wracac do natury i do zrodla . Bardzo Pani dziekuje za ta rozmowe . Oby ich bylo wiecej . Pozdrawiam .
Cecylia... Jak to cudownie znów zobaczyć panią Beatę na ekranie,dziękuję :-) Czekam z utęsknieniem jak kania dżdżu na zapowiadany od roku cykl programów "Podróże w nieznane" i wreszcie dzisiaj nagroda. Pani Beata to zjawiskowa kobieta -uosobienie piękna,dobroci ,życzliwości i jaka erudycja !! Mogłabym słuchać bez końca.Pozdrawiam serdecznie :-)
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw

X