Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Fizyka kwantowa a voodoo Beata Jeske 16.04.2018

niezaleznatelewizja »


Rozmowa z Beatą Jeske na tematy fizyki kwantowej, wróżenia i... voodo.
Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD.
Dziękujemy :)
Muzyka: Music by audionautix.com
Komentarze:
willet2 Ja też oglądałem "What the Bleep!?: Down the rabbit hole." (2006)
Z tego co pamiętam- to przykład z niego. Ale swoją drogą- świetny film popularno-naukowy.
Anna piast Pani wie co mówi i robi to mądrze. Widzę, że zwolennicy czarnej magii już się uaktywnili z wyzwiskami. Widocznie zależy im aby ta wiedza nie dotarła do szerszego grona.
videofilm1000 Bardzo interesujące, dziękuję za tę rozmowę.
Piotr Kierus Niech wytłumaczy co to jest splatanie kwantowe.
I dlaczego to działa.
bozydar666 luki666 Aha takie cos
Cecylia Romer Jak to cudownie znów zobaczyć panią Beatę na ekranie,dziękuję :-) Czekam z utęsknieniem jak kania dżdżu na zapowiadany od roku cykl programów "Podróże w nieznane" i wreszcie dzisiaj nagroda. Pani Beata to zjawiskowa kobieta -uosobienie piękna,dobroci ,życzliwości i jaka erudycja !! Mogłabym słuchać bez końca.Pozdrawiam serdecznie :-)
Iwona Reiter-Husmann Chodziło Pani o Panią Wandę Konarzewską. :) A to co Pani mówi o wróżeniu i oporze cyników doświadczam tez na sobie. Mamy bardzo podobne podejście do tych spraw. Chocby ochrona po przez dobre uczynki. Pozdrawiam serdecznie. :)
Ewa Gorska Co do wnioskow o woodoo to sugeruje obejrzec/przeczytac Gregg'a Braden'a, naukowca, ktory opisuje eksperymenty wykonane jakis czas temu na komorkach wzietych od czlowieka i stymulowanych w roznej odleglosci od niego. Reakcje byly natychmiastowe tak u dawcy jak u komorek.
Sara Neo W 16:03 min.mówi Pani o Wandzie Konarzewskiej - wywiad w TV Tagen
Nowy Nowak Ta pani wszystko przeinacza...
3:45 "foton to teoretycznie niepodzielna jednostka światła" - Foton nie jest teoretyczny tylko eksperymentalnie potwierdzony.
6:17 "mamy strumień światła, ilość fotonów rozdziela się na 2 fale, bo światło ma właściwość falową" - Jak przepuszczamy strumień fotonów to nic się nie rozdziela na 2 fale tylko na 2 strumienie pojedynczych fotonów, z których każdy zachowuje się jak fala, ale w przeciwieństwie do fali nie ma z czym interferować, więc musi interferować sam ze sobą.
6:55 "gdy dwie fale się rozdzielą, ta fala obije się od tego lustra w tym miejscu powinna się rozdzielić też na 50% w te strone, 50% przechodzi" - Nie nie powinna, to foton powinien mieć prawdopodobieństwo 50% przejścia przez te drugie szkiełko tak jak w przypadku przechodzenia przez to pierwsze szkiełko na dole, a nie fala, ale foton tego nie robi choć na logikę powinien to robić bo jest niepodzielny, zamiast tego zaczyna interferować z samym sobą i każdy uderza w ten dolny detektor w 100%, zaś w przypadku fali to coś totalnie normalnego, dolna fala musi przejść przez szkło, i tym samym zwolni w stosunku do tej 2 fali, i zajdzie destruktywna interferencja fali
8:29 "zamiast strumienia światła puścimy jeden foton. co jest w dzisiejszych warunkach absolutnie możliwe (wytworzenie 1 fotonu)" - Jeszcze przed momentem foton był teoretycznie nie podzielną cząstką światła, a teraz już jest eksperymentalnie potwierdzony i możemy bez problemu wytworzyć 1 foton... Niech ta pani się zdecyduje, bo jak na razie to sama sobie przeczy.
9:54 "to jest jeden foton to nie jest fala która się nakłada i interferuje" - i znów zaprzecza samej sobie, bo wcześniej wyraźnie powiedziała że "mamy strumień światła (strumień czyli pojedyncze fotony a nie fale) i ilość fotonów (pojedynczych fotonów) rozdziela się na 2 fale". Nic się na 2 fale nie rozdziela tylko na 2 strumienie pojedynczych niepodzielnych fotonów.

Ta pani próbuje powtórzyć to co usłyszała w filmiku Andrzeja Dragana... ale jej to nie wychodzi i tyle w temacie... a tu filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=QpLdw1IC-Q0
Czlowiek Demolka Ciekawe czy sa ludzie ktorzy potrafią naginac rzeczywistosc np w celach zarobkowych
Lucius Najbardziej chroni wiara w opieką Boga i możliwie jak najlepsze przestrzeganie nauk Jezusa.
Li beryjka A co z "Podróże w nieznane". gdzie widzowie byli proszeni o dzielenie się takimi historiami z NTV. Adres e-mail: mojarelacja@wp.pl ?????? To było 14.04.2017.czyli rok temu i..nic!
Historie zostały wysłane przez Widza ,poproszono o więcej a potem ,
kiedy zostały wysłane, pani Beata nie odpowiadała na żadne e-maile.....
Po co były pani Beacie te historie,które zostały jej wysłane???
Mariusz Drabarek Trafne spostrzeżenia . gorąco polecam pani Beato wykłady u Adama Anczykowskiego . pójdzie pani dużo dalej .
Maria W Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Agnieszka ziębicka Zapraszamy serdecznie na spotkanie warsztatowe Beatą Jeske
informacje
tel 668 460 202 //https://www.facebook.com/events/164631040918097/
Ela K Bardzo slusznie , ze pani nawiazuje do zwierzat. Ma pani racje , koscioly pelne kleczacych ludzi blagajacych o szczescie i zdrowie a za chwilke kopie , przgania , obrzuca kamieniami zmarznietego kota czy psa kim jest ? . Obzarstwo zwlokami zwierzat , torturowanych i zamordowanych w obozach zaglady vel rzezniach . Przemoc i okrucienstwo wobec dzieci ludzkich i nieludzkich . Ludzie mysla , ze chodzac do kosciola zostana zbawieni ..a to wierutne klamstwo! I oszustwo ze strony wszystkich religii w tym kk. . To prawda , zycie sklada sie z naszych malych codziennych uczynkow tu i teraz . I nic nie da lezenie i kupowanie za kase milosci i uwagi Boga jak tylko to co robimy i jak traktujemy slabszych od siebie . Mysl tworzy rzeczywistosc . co myslisz masz . .co czynisz , dostajesz . To takie proste a tak trudne dla wiekszosci jeszcze otumaniontch od kolyski, zaczynajac od rodzicow , rodziny , kosciola , szkoly i media . Czas wracac do natury i do zrodla . Bardzo Pani dziekuje za ta rozmowe . Oby ich bylo wiecej . Pozdrawiam .
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw