Dobrerowery.pl - Kross Hexagon 5.0 tego jeszcze nie widzieliśmy...

Witamy na kanale YouTube Dobrerowery.pl. Zapraszamy Was na kolejny film po VLOGowym spotkaniu czas na powrót do testów rowerów. Tym razem pokażemy Wam rower na pokładzie którego pojawił się element który...naprawdę nas zaskoczył. Oto Kross Hexagon 5.0. Co może być zaskakującego na pokładzie roweru rekreacyjnego za mniej niż 2000 złotych? Cóż sam w sobie Hexagon nie wyróżnia się niczym szczególnym poza dużymi kołami 29 cali. Kross postanowił tu jednak zastosować pewien komponent, który zdarza się naprawdę rzadko nie wiemy jednak do końca, czy uznać to za wadę, czy zaletę. Krossa Hexagon 5.0 znajdziecie na stronie Zachęcamy Was do subskrybcji kanału i obejrzenia innych filmów przygotowanych przez Jana, dziennikarza rowerowego, blogera, a przede wszystkim rowerzystę z krwi i kości, który miłość do dwóch kółek wyssał...prosto z bidonu:) Więcej ciekawostek i nowości znajdziecie na naszym blogu www.dobrerowery.pl/blog oraz na stronie www.dobrerowery.pl Odwiedźcie również Instagram www.instagram.com/dobrerowery Wszystkie treningi dostępne są wraz z mapami na Dobrerowery.pl najlepszy sklep rowerowy, dla Ciebie


Najlepsze komentarze:

Sebasti... Bitwin rockrider 540 jest chyba najlepszym wyborem w tej cenie...
Dreally... Kupiłem sobie dzisiaj taki :D
Grzegor... Te hexagony to chyba w ogóle nie trafiona seria. Z resztą widać, że to przypudrowana budżetówka.
Jarek K... Jak widać w komentarzach, niektóry skaczą na nim a potem "ten amor to gówno" ludzie mają coś z głową żeby skakać na rowerze rekreacyjnym. Ale co tam pojadę na single do Świeradowa moją szosą i potem powiem że te koła Mavic to gówno, bo ósemki się porobiły a rama to też gówno bo pękła w głowce :))
Mikowsk... Ja mam kross hexagon 3.0 :(
hakiera... Może kiedy daj recenzje Lazaro integral v3, bo wydaje mi się że pod względem sprzętowym i cenowym odsadza ten rower.
ping WI... Hej, mam pytanie, otóż chciałbym kupić ten rower na wakacje, czyli koniec czerwca/ początek lipca. Gdzie i kiedy można znaleźć go taniej? (Kraków-Wieliczka)
Tomasz ... Ta klamkomanetke połamie 1 na 10000 przypadków, bo tym rowerem nikt przeciez nie jezdzi enduro ;)
ROBERT ... CO TO JEST "GEOMETRIA REKREACYJNA" ?
Dawid ?... Zrobisz recenzje rowera Kross hexagon 2.0?
Konrad... Mam r6 i też jeździ ? bo nic innego o rowerze w tej cenie nie można powiedzieć.
Horuss... odsuń się od tej jebanej kamery..
Your Ki... Ta.......dobrerowery.pl
Pawe? P... klamkomanetka oraz Klamka i Manetka są w tym samym miejscu wiec w razie uderzenia i tak nie ma różnicy czy są jednym elementem czy dwoma :D :D :D
Nikt... Sztywna przerzutka acera ??? Ta przerzutka nie jest pod żadnym względem sztywna.
W?adek ... Tam się nie jedzie ,Ten kraj się bojkotuje.
Semicom... Jak byś porównał do r8?
Pawel K... A mnie ciekawi Twoja ocena chyba najrzadziej opisywanego w sieci roweru tj. Unibike Expert. Na YT jest najwyżej kilka marnych filmików bez sensownego komentarza. Może zechciałbyś poświęcić temu rowerowi chwilę?
PSZEMO... ten amortyzator to śmiech na sali. Nie obrażając samej firmy ten amor to gówno
wiktor ... Więcej tanich rowerów
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgbnwxGAINTV2CCK1WWtiAQ