poznanskirapcom - Relacja SB MAFFIJA TOUR POZNAŃ 10.03.2018


Subskrybujcie aby być na bieżąco: http://bit.ly/subpzn Sprawdźcie relację z koncertu SB MAFFIJA TOUR POZNAŃ, który odbył się w poznańskim klubie Tama 10 marca. Przy okazji tego wydarzenia złapaliśmy także kilku reprezentantów Maffiji na rozmowę o ich wydanych i nadchodzących projektach muzycznych. Subskrybujcie nasze social media, aby być na bieżąco: http://facebook.com/poznanskirap http://instagram.com/poznanskirap http://twitter.com/poznanskirapcom Subskrybujcie także partnerów poznańskiego rapu: http://facebook.com/unhuman4u http://facebook.com/wujopoznan Zachęcamy do lajkowania, komentowania i udostępniania naszych materiałów!

Najlepsze komentarze:

Kuba Zj... fajnie ze ten gatunek robią se ludzie od kilku lat jeszcze zanim pip byl tak znany ale robią to na soundcloudzie albo mają małe wyświetlenia wiec pewnie bedi nie słyszał
Bronks ... Bedoes to taki PL Lil peep bedzie
Damian ... elo
Pronto ... Jan kiedy płyta?
Hordi S... Ale bym zobaczył Janka z Vienio na jednym singlu
Tank ma... Bedo zmądrzał, będą z niego ludzie
Przemys... CZEKAM NA EP Z SOLAREM!!!
justyna... Borys, dla prawdziwych, kumatych fanów Twoja muzyka nie musi być spójna z teraźniejszością. Ważne, że jest Twoja. Chyba, że chcesz, żeby taka była to zaczekamy. Mam czasem wrażenie, że próbujesz sprostać oczekiwaniom innym, coś im udowodnić, tak jak było z Gustawem a przecież hejter i tak zawsze znajdzie punkt zaczepienia. Czekam niecierpliwie na emo trap i wszystkiego najlepszego!
MG Crew... Przecież Emo trap już istnieje, np Lil Peep
Nothing... Emo trap <3


TijaraT... ZAJEBISTE
POZDRO JACA
RobsonS... Witam, bedopies
Artur R... chuj kurwa pozdrawiam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtyj_5NzmMze5bVQ0VSN8yQ