Telewizja Republika - JADWIGA WIŚNIEWSKA PiS CZY TUSK PŁACZE NA SALONACH EUROPEJSKICH?


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

J a g o... To sie pani interesuje się Tuskiem z to pani wie że on tam chodzi po ulicach wszyscy jesteście siebie warci bo jedni drugich krytykują posądzają politycy jesteście żałośni co tam się dzieje
Ruth Ha... PiS nic złego nie zrobił.ludzie już w PO nie uwierzą.
Ruth Ha... Dobrze że mamy program cela.Niech jest wszystko ujawnione.każdy odpowie za swoje grzechy.I tusk tez właśnie nareszcie.Mamy normalną uczciwą partię PiS i dzięki nim w Polsce się zmieni.A Ci w parlamencie to.chyba ślepi niech pilnują swoich państw.A nie jak tusk.robił z POLSKĄ co chciał.
Elzbiet... Uwielbiam panią równoważy słowa które wypowiada .
Jest wspaniałym politykiem .
Ryszard... Ja były ale nie tuman i nie ruda szuja napiszę uważajcie młodzi na styropianową ludzką zgniliznę. To dzięki tej bezczelnej ciemnocie za III rp zniszczono 85% polskiego przemysłu a o tych nowych "właścicielach" to lepiej nie wspominać, wytępiono ponad 90 % jego kadr technicznych no i największy sukces całkowity zsumowany dług po III rp to będzie gdzieś około 10 bln zł.
Lukasz ... Jadzia Rulez :)
Darek K... jadzia to seksowna laska
Renata ... Pewnie więcej osób z PO i PSL ma nawet sny w kratkę. Pani Jadwiga Wiśniewska no cóż po prostu klasa. Jestem dumna, że taka osoba nas reprezentuje w unii. Kompetentna, inteligentna o dużej kulturze osobistej. Serdecznie pozdrawiam wszystkich patriotów!
Renata ... Tusk na jasnowidza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sjel... wiecy aptryjotyczni wspaniali politycy.. na necie na filmiku a w dzialaniachwlasnych co robia? chowaja sie za partyjkami i nic wiecej.. twiterki lanskim i zaoranie i nic wiecej !


Camila ... Przebierancy z PO wpadli w panike bo dziala cela+
Barbara... To: Mr. Macron Tusk and Juncker we people of Europa will not fight another war in Europa !!! If you create WW3 please note, you and the rest of our leaders will go in the first line. You will see something that you never seen in Europa. Get ready.....
Barbara... Prosze zobaczyc co dzialo sie wczoraj w Paris.....i prosze patrzyc co bedzie sie dzialo w Londyn 22/4 i 6/5
yzzoart... 4:10 A ja przypominam, że ostatnio (choć dawno temu..) o totalności wrzeszczał, również z trybuny, pewien pan z wąsikiem w ząbek czesany. Jak to się skończyło to wszyscy wiedzą. Więc niech lepiej Totalny Grześ się opamięta wraz ze swoim hersztem i resztą tej złodziejskiej oszukańczej bandy...
yzzoart... Donaldinio powinien zostać wróżbitą na miarę Nostradamusa. Bo jego przepowiednie zapewne ziszczą się i to wkrótce...co daj Boże. Amen.
Robert ... Rudy wie już co go czeka za zdradę !!!!
Siveusz... Bardzo lubię Tę Panią.
Gina Wa... skoro tusk rozpowiada ze bedzie aresztowany, to pewnie ma duzo za uszami, wie co gada.
Marzena... Pani Jadwiga jak zawsze z klasą. Doceniam starania pani poseł i wszystkich posłów którzy twardo bronią Polski. Pani Kudrycka, to bardzo ciekawy przypadek. A mąż słynny prominentny adwokat w Białymstoku którego moim zadaniem CBA też powinno przeswietlic...
Jacek... Tusio wracaj nie bój nic dostaniesz od każdego Polaka dwa w zęby jeden spacerowy i pod trybunał.. to nie boli :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw