Aliaksandr Haretski - Kilka Ważnych Rad Dla Zdrowia. Aliaksandr Haretski.


Sensacja! W Akademii Medycyny Regeneracyjnej http://www.acadregmed.com stworzono metodę, działającą niczym eliksir młodości. Po jej zastosowaniu można znacząco wydłużyć życie i walczyć z większością chorób nieuleczalnych i nawet genetycznych. Pozwala ona na bezoperacyjną regenerację narządów i układów organizmu, odmłodzenie organizmu i przywrócenie wcześniej utraconych funkcji. Pojawiła się możliwość obdarowania tym, co najcenniejsze – zdrowiem i młodością siebie i swoich bliskich. Metoda Aliaksandra Haretskiego jest głównym odkryciem XXI wieku, jest to połączenie najlepszych tradycji wszechczasów i narodów, skuteczny wpływ na główne przyczyny powstania wielu schorzeń. Kompleksowe oddziaływanie na cały organizm, oczyszczanie,...

Najlepsze komentarze:

Maggie ... Wielkie dzięki za informacje. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i siły.
Sarmata... ... jak mam vyleczyc nuzenca ? to pasozyt skury ! pozdraviam !
jadwiga... Witam..Ale wcześniej Pan powiedział, że przy przeziębienie należy wygrać się w wannie!. .A dalej mówi Pan, że sauna i ciepła kąpiel ochladza A zimny prysznic rozgrzewa.
Mam ogromny szacunek do Pana niemniej proszę to mi wytłumaczyć, bo nie wiem jak mam to rozumieć. Wiem, że tak sauna jak i zimny prysznic może być leczniczy czy nawet jest jednak teraz nie wiem kiedy sauna A kiedy zimny prysznic.
Pozdrawiam...Wspaniale że Pan jest i nam pomaga.
Jan Tig... No dobrze, ale jeżeli nastawimy kręgosłup, nawet metodami naturalnymi jak masaż japoński, mózg pamięta o nierównowadze która spowodowała skrzywienie. Jaki ma Pan sposób żeby schorzenie nie wracało? Kiedyś na kanale był doktor Sun Young który mówił że w przypadku jego metod do tego celu używa programowania mózgu za pomocą igieł i moksy.
Iwona W... Dziękuję bardzo .?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-6wpbAaQ0woujLdP03eGdA