The right side of the Internet - MERYTORYCZNIE! Mucha: Konstytucja z 1997 roku się zdezaktualizowała!


Wsparcie PayPal: https://www.paypal.me/PrawicowyInternet Zapraszam na bloga: http://prawicowyinternet.pl Po 20 latach obowiązywania konstytucji z 97 r. wiemy w których obszarach konstytucja się zdezaktualizowała - tłumaczył potrzebę zmian gość Jedynki. Mucha poinformował, że Kancelaria Prezydenta jest przygotowana, aby przedstawić wstępne pytania referendum i nie wykluczył, że prezydent Andrzej Duda będzie o nich mówił podczas konwencji konstytucyjnej "Wspólnie o Konstytucji na Narodowym", która odbędzie się 26 kwietnia na Stadionie Narodowym lub podczas uroczystości rocznicy uchwalenia konstytucji 3 maja. Za: „Sygnały Dnia” Programu 1 Polskiego Radia polskieradio.pl #Konstytucja

Najlepsze komentarze:

wielki ... Po co kopiujesz z kanału polskiego radia?
S?awomi... Po co ta cyniczna gadka o referendum odnosnie konstitucj jak z gory wiadomo ze to zydzi beda ja ustanawiac. Czy wy zawszone parchi myslicie ze w Polskim spoleczenstwie to wszyscy sa glupi? My doskonale znami wasze prawdziwe nazwiska panie Aron Feigenbaum i wiemy komu sluzycie !!!!!!
Mieczys... Wara oszolomy od polskiej konstytucji!!Najpierw szanujcie juz obowiazujaca!!
MrAres3... Petycja jakaś by się przydała od ludu Polskiego, na temat zmiany ustroju politycznego na prezydentializm (jak w USA) czy też system kanclerski (niemcy). Bo ja już mam po dziurki w nosie tej zbiorowej odpowiedzialności "naszych" polityków za wszystko!!!!!!!
Niemczech, USA wiadomo kto rządzi i takowe osoby jak się nie spodobają to wypad, a w Polsce niby inna partia, a ludzie sobie przechodzą jak im się podoba raz do jednej raz do drugiej parti i tak w kółko !!!! I wszystko pozostaje jak było
marchor... Konstytucja wzięła się i zdezaktualizowała hahahaha!!
marchor... Przecież ta konstytucja nie jest ważnym aktem prawnym. O czym wy mówicie? A co to za konstrukcja prawna - prawo się zdezaktualizowało? Cóż to za brednie?
Simon M... Konstytucja'97 napisana przez zydo komune, konstytucja 20?? , kto ja napisze? Polacy?
Tomek72... Najpierw DEBATA nt zmian konstytucji - potem referendum. Trzeba przedyskutować co mamy, jakie są tego wady i jakie są rozwiązania na świecie w krajach, które mogły by być dla nas wzorem.
Konstytucja USA ma 7 artykułów i 27 poprawek i generalnie mi się podoba, ale np Konstytucja Szwajcarii jest bardzo szczegółowa ... Ma bodajże 196 artykułów...

Dla mnie konstytucja USA jest o tyle lepsza - że to jest FUNDAMENT, a od bieżącego rządzenia są ustawy i dekrety ...

W ogóle ja jestem za systemem prezydenckim - silna JEDNOOSOBOWA ODPOWIEDZIALNOŚĆ, bezpośrednia wybieralność ...
Lorak 8... Andrzej Duda vel Juda miał rozpisać referendum i są jakieś konkrety?


Jewarsz... Ta konstytucja nie ma żadnych moralnych praw by nie zostać zmieniona lub unieważniona. Ułożyli ją komuniści z SLD. Jedyne czego chcę to sprawniejsza władza.
Anna An... Dla popleczników lewicowo-liberalnych liczą się tylko ich prawa, bo oni za nic mają narody, z którymi nie liczą się, bo przecież zamknięci w swoich luksusach i ideologiach stali się bożkami czyli ośrodkami wszystkiego, w związku z czym będą zawsze za zniewoloną konstytucją.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg