so KAYKA - Hiszpańskie JA TEŻ: czy TAMBIÉN i TAMPOCO to to samo? ★ so KAYKA


Dajcie SUBA, żeby jednorożec tańczył! :) - http://bit.ly/1w7Cnly ★ ★ ★ Jak powiedzieć po hiszpańsku "ja też"? Czy gdy chcemy powiedzieć "ja też nie" to użyjemy tego samego słowa? Czy Hiszpanie stosują podwójne zaprzeczenie? Chodźcie i zobaczcie, bo jest parę haków, na które możemy się złapać jeśli chodzi o "tambien" i "tampoco"! ★ ★ ★ ODWIEDŹCIE NAS NA: FB - http://fb.me/imsokayka & http://fb.me/erillsstyle Instagram so Kayka - http://instagram.com/imsokayka Instagram Erill - http://instagram.com/erillsstyle ★ ★ ★ Zalecane udostępnianie, subowanie, lajkowanie, polecanie, komentowanie, łapki w górę, kółko bioderkami, szejk, twerk i piruet!

Najlepsze komentarze:

Bogumi?... Kayka - jaką kamerką nagrywasz? :) Możesz napisać tutaj swój sprzęt do nagrywania? Zainspirowałaś mnie hiszpańskim - Twoje wideo są meeega! ;);)
S?odka ... Pamiętam jak pierwszy raz użyłam tambien kiedy mówiłam Carmen że też kończę pracę o 2 :D
W czasie tych praktyk zawodowych w Hiszpanii nie mówiłam płynnie ale wiele nowych słówek i skojarzeń z sytuacjami których tam doświadczyłam zostało mi w głowie i teraz całkowicie inaczej oglądam te pigułki bo przypominają mi się takie sytuacje z Hiszpanii kiedy tych słówek/zdań/konstrukcji używałam :D
Daria P... Z radością oglądam so español
-Yo también :)
-Ale nie lubię długo czekać na kolejne odcinki
-Yo tampoco :(
Malgorz... Już jutro lecę na włóczykijstwo po Hiszpanii z placakiem i twoje lekcje będę powtarzać na miejscu. Bo chcę troszeczkę opanować ten język..tambien!
Klaudia... Spadłaś jak grom z jasnego nieba! Ostatnio miałam to na hiszpańskim :))
Miko?aj... -nie wiem jak działa 'tambien' w zdaniu.
- ja też nie wiem jak działa 'tambien' w zdaniu.
-aleee, wiem jak działa 'tampoco'!
- a widzisz! Ja też wiem jak działa 'tampoco'!
pracown... Stęskniłem się :-)
Agnosti... @so KAYKA Czy wiesz może, czy są rozmówki hiszpańskie podobne do rozmówek American English https://www.youtube.com/watch?v=rk6Yb1uhsx4 ?
Bartra ... Uwielbiam słuchać jak mówisz po hiszpańsku??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCdt4coFGY-WbjsMTvPyI90Q