Kameralnie - SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY vs SPALINOWY


Samochód elektryczny vs spalinowy! Czy Renault Zoe okaże się lepsze w przyspieszeniu od mojego Peugeota? Sprawdziłem to na autostradzie! Oglądajcie KUP KOSZULKĘ: http://kameralnie.teetres.com/ Dołącz do Kameralnych: https://www.facebook.com/groups/152788151793162/ Sezon IV: https://www.youtube.com/playlist?list=PLJ9JoNJvxL63ITGmAKamOY3jEcbeDVikv Facebook: https://www.facebook.com/TheKameralnie Instagram: http://instagram.com/kameralnie Snapchat: bieriezowsky E-mail: [email protected] Kameralnie - motoryzacja, wywiady, rozrywka!

Najlepsze komentarze:

Kameral... Zoe w tej wersji kosztuje ponad 130 000 zł. Robi wrażenie? ;)
JAK TY ... A nowy Bugatti rozpedza sie w 12 sek ale do 200 km/h xDDDDD
Dejf Ch... no to do sety 7,27 xD
Marek K... Samochód elektryczny nie ma żadnego sensu ekonomicznego. Największym mitem powtarzanym przez miłośników jest to, że prąd w nocy jest tani. Ok. To fakt. Ale samochód elektryczny ładujesz wtedy kiedy potrzeba, a nie tylko w nocy. Drugi problem - aby mogło być więcej samochodów elektrycznych muszą powstawać stacje ładowania. Trzeba je wybudować. Nikt tego nie zrobi za darmo. Trzeba będzie sobie to odbić. Infrastruktura w miastach będzie musieć zostać wymieniona aby można było ładować tysiące samochodów. Już teraz latem występują problemy z klimatyzacją. Więc ceny energii pójdą w górę - nie ma nic za darmo. Potem rząd zauważy - aha ludzie kupując samochody elektryczne - dowalmy podatek, akcyzę, opłatę ekologiczną itd itp. Krótko: ludzie za tęsknią jeszcze za spalinowymi bo ta elektryka będzie słono kosztować..........................no ale ludzie myślą, że będą jeździć za darmo.........................
LuKas... Liczniki samochodowe o 6 km oszukują przyspieszają
Ke?i O.... 7,27 s do setki RCZ
D?bowa ... Czy ja usłyszałem 1.6 turbo?
MrGawci... rob dluzsze filmy :(
Creativ... kiedy obejrzałeś filmik do końca tylko dlatego żeby dowiedzieć się w ile przyśpiesza rcz do setki
>spoko xd
Wade Wi... Ogarnij Tesle i wtedy pogadamy co sie lepiej zbiera


zeterer... Tesla to to nie jest
kristi ... ja nie lubię hybryd bo nie ma dzwięku a w benzyniakach jest np v8
Tomasz ... tylko i wyłącznie auta spalinowe, elektryczne to nie wypał ekologiczny i z przyjemności z jazdy


elektryczny silnik elektryczny = pozyskiwanie energii z węgla u nas w Polsce lub z energii jądrowej co wiąże się z taka samą szkodliwością jak auto spalinowe, bo odpady po akumulatorach ,po odpadach chemicznych izotopów, z kolejności węgiel spalanie ( fikcja stworzona przez media) itp.

nie dajcie sobie wmawiać bycia eko, jestem geologiem i ludzie produkują tyle co2 w stosunku do wulkanów w strefach ryftowych co nic wiec to wielka ściema żeby nam nakręcać gospodarkę nic wiecej.
Anielka... Samochody elektryczne tylko w hybrydzie z benzyną .
karol z... Japierdole gościu czym ty się podniezasz
Gaming ... Weź sobie tesle a nie ten szit xd
KisJ... Podałeś z rcz z 0-50 i z 50-100 wiec wystarczy dodac czas :D
Sebasti... Spora część osób, która krytykuje auta elektryczne, nie ma nawet prawka albo jeździ małym piździkiem. Przecież auta elektryczne są bardzo komfortowe i w mieście sprawują się idealnie. Nienawidzę klęczących diesli i zajechanych benzyniakow.
Jestem ... Do 100 twoj samochod mial 7.27 s xd
FAPEK 1... Bateria ma pojemność 41KWH BATERIA a nie silnik a tak to odcinek fajny ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVui8OnEP4vYfzrKX0t4DcQ