Aleksandra Szejnoga - Studiuję YOUTUBE! Jak wyglądają moje studia?


Dzisiaj opowiadam o moich studiach, bo studiuję coś.. innego. INSTAGRAM: http://instagram.com/aleksandraszejnoga FACEBOOK: http://facebook.com/aleksandrakszejnoga Podziel się swoim kreatywnym/ ciekawym zdjęciem na Instagramie z #przegladinstagrama * Film nie jest sponsorowany.

Najlepsze komentarze:

Novak... Żeby studiować YouTube to tak jakby studiować jak....to jest aż ciężko określić. Powiem tylko dla twojego dobra droga Youtuberko IDŹ NA NORMALNĄ UCZELNIĘ WTEDY DOWIESZ SIĘ CO TO ZNACZY ZAPIERDALAĆ A NIE OSZUKIWAĆ SIĘ. Dziękuję
Woodkid... Nie na temat, ale: ładnie wyglądasz! ;o
poradni... Nie wiedziałem, że są takie studia, to ciekawe :) chętnie posłuchał bym więcej o czym się tam uczycie i czy rzeczywiście nauczyłaś się o YT więcej niż we własnym zakresie
Ania z ... Właśnie chciałam studiować na CC, ale na drugim stopniu. Życie zweryfikowało moje plany, bo pracuję w agencji, więc studia nie są mi do końca tak potrzebne, ale ciekawa byłam, jak wygląda ten kierunek ;) Myślę, że to fajna opcja (może nie na 5 lat, ale chociaż 3) i dobrze, że o tym mówisz ;)
Draco??... kiedy vlog???
Malwa B... Nagrasz film w którym mówisz o zwykłych rolkach??? Ja jeżdżę na zwykłych rolkach. Może pokażesz jak ty jeździsz??? Proszę nagraj taki filmik!!!
P.S Jesteś najlepszą youtuberką na świecie!!!!
Natalia... Muszę obejrzeć drugi raz, bo w pewnych momentach podświadomie odpłynęłam z podkładem :D
Asorx 1... Trochę podobny kierunek studiujesz jak Mediaworking w Collegium da Vinci w Poznaniu. Ja studiuje grafikę i po prostu kocham ta uczelnie. <3 Pozdrawiam Cię
Wiktori... Będzie może niedługo jakiś film rolkach? A tak poza tym to super film❤ Bardzo fajnie, że chcesz się rozwijać.
Aleksan... A jeśli mogę wiedzieć, co skłoniło cię do wyboru tego kierunku? Wyobrażasz siebie później w kreowaniu swojej marki na youtube? I jeszcze jedno, czy wiedza, którą zdobywasz jest faktycznie przydatna? Tj. uczysz się rzeczy, których dotąd nie wiedziałaś, a są pomocne? Dzięki za odpowiedź, pozderka ;)


-Gabbie... mam do Ciebie pytanie odnośnie rolek figurowych - czy uczyłaś się jeździć sama , czy chodziłaś do jakiejś szkoły czy coś ,bo bardzo podoba mi się to jak jeździsz i jestem ciekawa ( może nagrasz o tym jakiś odcinek :>) :*
Xcc Xcc... Ola, a ze 'starych' studiów na państwowej uczelni przepisali Ci jakieś oceny? Coś się pokrywa?:)
Hej, KA... Ciekawy kierunek :)
Nicole ... Czy nagrasz jeszcze filmy o rolkach, trikach itp? ???
Pia Hig... Współczuję że masz zajęte weekendy
Niezdec... Ola może nagrałabyś filmik o skokach w łyżwiarstwie? Dopiero zaczęłam interesować się jazdą figurową i totalnie ich od siebie nie odróżniam, bo dla mnie wyglądają tak samo a chciałabym to zmienić ?
Asdfgh... no to dzisiaj kartkoweczka z robienia dram na yt
Anna Za... Można wiedzieć jakie kierunki wcześniej studiowałaś? ;) i ile musiałaś ich przejść żeby znaleść ten wymarzony :)
Murphos... Ja myslalam ze ty w Londynie jestes nadal i tam mieszkasz ☹️
Obudubu... jest wreszcie randka z Olą :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-nQjT8S_fVSd1OuaOJ_NlQ