KiKi Świat - Pierwszy Dzień z DRONEM Dron DJI Mavic Air Vlog 117


W tym odcinku zaprezentuję wam naszego drona. Jest to Dron firmy DJI, model Mavic Air w wersji combo. Na filmie zobaczycie jak wygląda pierwszy dzień z dronem. Aby dron w ogóle chciał latać trzeba go zarejestrować. Jest to czynność (na szczęście) jednorazowa i nie trwa długo. Zobaczycie jak wygląda sam dron Mavic air oraz jego akcesoria, czyli kontroler, dodatkowe baterie oraz ładowarka. Pierwsze loty wykonałem nad łąkami tak aby nikomu nie zrobić krzywdy. Opanowanie ruchów drona jest stosunkowo łatwe. Już po 20 minutach latania, można zrobić kilka dobrych ujęć. Męj dron waży zaledwie 430 gram i nie jest wymagana na niego licencja. W przypadku dronów cięższych niż 0,7 kg już musiałbym nieć dokument zezwalający na latanie....

Najlepsze komentarze:

TheGust... Jeeeeeeeest!!!!! aaaaaahahaha!!!!! o godz. 23.15 odpalił, jeszcze się trzęsę. To samo co u ciebie nie miał GPSa. Łłłłoouu. Ide se walnąć drinka.
TheGust... Witam. Nareszcie trafiłem na konkretny filmik i gościa który pokazuje naprawdę krok po kroku co i jak. Szlak mnie trafia od tych cwaniaków którzy dostają coś do testowania za darmochę ale do końca nie wyjaśniają co i jak  Od wczoraj męczę się ze Sparkiem. Instrukcja obsługi w 15 językach oprócz polskiego. Aplikacja też po angielsku. Twój filmik dużo mi pomógł, dzięki. Dopijam kawę i idę się męczyć dalej. Pozdrawiam.
Fizyka ... Nie ma to jak kupić drona i złamać nim przepisy obowiązujące w Polsce. :) A już niedługo filmik z więzienia ;)
Shoking... Eh a ja kupiłem sparka zamiast poczekać jak cena mavica air spadnie
?????? ... Latanie w domu przy dzieciach to lekka głupota
Szymon ... Pierwszy lot spadkiem jak dobrze mówie
JB GRUP... Mam ciekawą propozycję odnoszącą się do uprawnień UAVO. Proszę o kontakt :)
Moglibyśmy stworzyć wspólny odcinek :)
www.airdron-polska.pl
dodek g... Zakupiony bedzie popołudniu
xSandix... Ja mam drona overmax x bee drone 2.4 ale muj kolegami zlamal odnoge smigla ale skleilem niech pan sobie zobaczy na allegro
Maria D... Masz pozwolenie do latania


no name... zmien smartfona...
TheKiju... Witaj kiki jaka kamere do nagrywania używasz
Piotrec... Hej to jest pierwszy vlog, który oglądam regularnie i z przyjemnością. Pozdrawiam
Kamnat... Aplikację można pobrać z google play więc trochę nie rozumiem
Rivu... Cześć bardzo fajny film, masz fajnego drona . Pozdrawiam Adam
Pawe? J... Zmień wifi w aplikacji z CE na CCE, będziesz miał 4 krotnie większy zasięg. Dużo filmików w necie jest o tym jak to zrobić.
Gregoz ... Na drona powyzej 0,6gr nie musisz miec zadnej licencji.
Lukas R... Ile zajeła Ci podstawowa nauka opanowania drona?
MISIAiK... fajny vlog ? i super zakup bedziecie zadowoleni ???????
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCsFeDsrq6btWgodNLqMaHEA