Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Czy film o Black Widow to dobry pomysł?

Łukasz Stelmach »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału " Łukasz Stelmach "! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Superbohaterki w kinie http://ichabod.pl/superbohaterki-w-kinie/
Infinity War http://ichabod.pl/avengers-wojna-bez-granic/
Co po Infinity War? http://ichabod.pl/wojna-bez-granic-co-dalej/
Co po Avengers 4? https://www.youtube.com/watch?v=pZvCCOZXLAo

Współpraca reklamowa: http://ichabod.pl/wspolpraca/

Oficjalny blog: http://ichabod.pl/
Comics Weekly: https://www.youtube.com/user/ihbd2
...
Komentarze:
Karol S... Bardzo lubię aktorkę i tę postać. Jakkolwiek uważam że Black Widow miała dość dużo czasu poświęconego w IM2 oraz Winter Soldier.
Z pewnością przydałby się film solowy o Scarlet Witch
Tristan... Ja bym z chęcią zobaczył black widow jeszcze sprzed avengers i tarczy.
FromAsg... Dla mnie jedną z postaci, która zdecydowanie zasługuje na więcej uwagi jest Falcon. Już nawet nie mówię o jego roli jako następcy kapitana (bo kocham Steva całym sercem i próbuję nie myśleć, że pewnie powoli nadchodzi jego koniec....), ale w ogóle o całym potencjale, który stoi za tą postacią. Mam wrażenie, że pod pewnymi względami jest tutaj podobny do Black Widow. Stoi po tej samej stronie barykady po Civil War, jest mocno powiązany z trylogią o Kapitanie, jest zwykłym człowiekiem bez supermocy, ale o porzadnym treningu, no a do tego reprezentuje jakąś mniejszość, która poza jednym filmem nie miała w MCU zbyt wiele uwagi na ekranie.
Zresztą wydaje mi się, że zbyt wiele osób traktuje Sama Wilsona z perspektywy jakiegoś sidekicka kapitana, a ta postać ma zdecydowanie większy potencjał niż robienie za czyjegoś pomocnika (zresztą moim zdaniem jego relacja z Rogersem nie opiera się na byciu podkomendnym - czasami to Falcon nim trochę zarządza i mówi mu co ma robić). Nie jestem pewna czy na tym etapie Falcon by mógł udźwignąć cały film (chyba że sięgnięto by jeszcze po jego historię z komiksów, ale jeśli się orientuję dobrze, to nie jest ona bardzo spójna z tym, co pokazało MCU do tej pory), ale zawsze można wrzucić go w interakcję z inną postacią, którą już znamy. (Proszę, dajecie mi 3 godziny interakcji Sama z Buckym... czy proszę o tak wiele? Anthony Mackie i Sebastian Stan chyba nawet sami chcieliby to zagrać, gdyby im pozwolono.)
FromAsg... Dorzućcie mi do tego teamu Falcona i kupię bilety na taki film sobie, znajomym, siostrze, babci i pani z kiosku koło przystanku.
Adam Sz... To bardzo dobry pomysł ale jeszcze na solowy film zasługuje srebrny surfer
ArsenPL... Film o Black Widow to fajny pomysł ale równie chętnie zobaczyłbym odważniejszy sequel Doctora Strange'a
Piotr K... W przypadku Natashy, jak przy żadnej innej postaci, powinno się zrobić orgin story. Z całą jej drogą od szczęśliwej żony, przez bycie radziecką agentką, po członka Tarczy.
Tak, wiem, że nie mam na co liczyć ☹️
Franek ... film solowy o Hawkeye
AdiBiel... Tylko ja się obawiam, że ta postać, mimo, że jak najbardziej zaloguje na solowy film, to może nie do końca mieć co w takim filmie pokazać. Czarna Wdowa jest idealna do kilku 2-3 minutowych scen kopanych w ramach innego filmu, ale cały filmw tej konwencji może być kolejnym filmem akcji jakich wiele - ok, fani będą zachwyceni i film zarobi, ale nie będzie niczym szczególnym, a szkoda by było.
Karolin... Mam pomysł na odcinek. Mógłbyś zrobić ciekawostki o jakimś bohaterze np. Iron Man i aktorze, który gra tą postać, a jeślibyś chciał mogę ci pomóc w szukaniu ciekawostek (w końcu nie byłabym taka bezużyteczna)
Karolin... Ja się mega podjarałam, gdy się dowiedziałam o tym, że będzie film o Natalie (biedna moja mama)
KarioxP... Ja myśle, że powinni opowiedzieć historie Wdowy i Hawkey'a bo tak naprawde bez komiksów to nie wiemy o nich nic...
BartiAB... Omawia film który może powstanie z marvel. Ubiera koszulke Star Wars...
Tymik D... Da sie to wyslac do marvela ten odcinek?
Michu? ... Ja bym wolał jakąś retrospekcje ze szkolenia wdowy i jej spotkania z hawkeyem
Jacek L... Hej
Myślisz, że jest szansa na film, o którym swego czasu mówił Diesel 9a raczej sugerował, że może on powstać), czyli "Rocket and Groot"?
Moim zdaniem, to nie powinien być origin story, tylko prequel, pokazujący początek znajomości tej pary. To mógłby być film a la tegoroczny 'Solo", czyli heist movie, gdzie Rocket zostałby wynajęty aby dołączyć do jakiejś grupy, żeby coś ukraść - oczywiście, coś (lub wszystko) poszłoby nie tak i nasz szop zostałby wrobiony w całość, za co trafiłby do więzienia (nie pierwszy i nie ostatni raz ;(), gdzie poznałby Groota (co można by zaczerpnąć z jednego z komiksów, o którym opowiadał kiedyś Komiksomaniak). Obaj "panowie" nawiali by i zaczęłaby się pogoń za byłymi wspólnikami. Ogólnie, powinien to być taki trochę lżejszy w tonie ale trochę mroczniejszy w wyglądzie, w klimacie, film, własnie jak "Solo", pokazujący ten przestępczy świat Universum Marvela, a raczej jego Kosmicznej części.

Jeśli idzie zaś o film o Wdowie, to jestem na tak, ale wolałbym, żeby obok Buckiego był tam jednak Clint ;) - zawsze wyobrażając sobie traki film, myślałem o duecie Black Widow - Hawkeye.
Sceptil... Ten moment gdy przyzwyczajony na clickbaitowe "pytania" w tytule oczekuje odpowiedzi w 15 minucie a dostajesz ją w pierwszych 4 sekundach. bezcenne :')
Bernard... ja bym zrobił tak pierwsze zdjęncia z avengers 3 bym obrawił w rame dajmy jakoś date a potem agcjia filmy o czarnej wdowie rozpoczynała się jakiś rok wcześniej piore pod uwage że nie przeżyje.
Kamil R... Jestem trochę komiksowym laikiem, a w świat MCU wsiąknąłem dopiero od niedawna. Czym jest więc faza 4? Masz gdzieś na kanale materiał na ten temat?
Marcysi... Avengirls czekamy
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCAPX55k_DK-mjhCY-zQ-klw

X