Jacek Międlar - Są pieniądze na żydowskie muzea, ale dla rolników już nie! Protest 9.05.2018 J. Międlar


- Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie - BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep - Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar - Portal: http://wPrawo.pl - Blog: http://jacekmiedlar.pl - Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl ---------- EmisjiTv dziękuję za nagranie.

Najlepsze komentarze:

Maria J... To mafia żydowską z USA chce rozbioru polski. My się nie poddamy będziemy walczuć.
Babcia ... To jest krzyk rozpaczy!
Pink Ja... I to mi pasuje. Zydzi sa inteligentniejsi od polakow i dlatego powinni nami rzadzic. Polecam poczytac o Żydzi aszkenazyjscy inteligencja
W Jas... Słuchając takich podludzi jak Międlar, wstyd być Polakiem.
stanisl... zydostwo jest bardzo przebiegle i cwane.Musimy wybrac tylko Polakow do rzadu jak np.Ks.Jacek
bandzio... Jestem z wami. Precz z filosemickim rządem RP
Pawel L... Ja proponuję zrównać z ziemią wiejską w warszawie. Myślę, że się przebijemy naszymi ciągnikami przez mury i zasieki za którymi chowają się polskojęzyczne żydowskie władze. To kiedy obalamy to ścierwo? (PiS, PO, nowoczesne i resztę czerwonej chołoty)
Daz Lov... Na dzień dzisiejszy jeżeli jest się rolnikiem i chce się zarabiać, to trzeba się sprzedać obcym korporacjom (najczęściej niemieckim) oraz nie protestować przeciwko unijnym restrykcjom. Inaczej nie ma się racji bytu.
Wiedzon... Nielicho ....


gra?yna... Brawo Polacy , nie dajmy sie!
Proroct... Znów klepnęli dwa najnowsze filmy. Pozostałe póki co są dostępne. Innego konta blokowanego w taki sposób jak Twoje, to jeszcze nie widziałem.
Domarat... Skoro w tytule padło o muzeach...Na żydowskie muzea pieniądze są, nie ma ich na polskie- które ledwo zipią z poobcinanymi do granic możliwości etatami. A w ogóle, to na całych Ziemiach Odzyskanych "nasze" muzea już kilka lat temu zmieniły stałe wystawy- pochowano do magazynów bezcenne często polskie zbiory, wstawiając w ich miejsce bezwartościowe niemieckie/pruskie śmieci, sprzed góra 150 lat, które za kilka- kilkadziesiąt złotych można bez problemu kupić na Allegro. Skoordynowana akcja udowadniania na siłę niemieckości tych terenów, za wiedzą i zgodą (a może i z polecenia) po-okrągłostołowej szajki.
xxx yyy... Brawo Jacku !!!!!!!!!!!!! Precz z Zydami !
NYPDSI... Nikt nie dostaje tyle kasy z unii co rolnicy. Jak widać ciągle im mało. Reszta społeczeństwa ma już dość ich chciwości. Pozapierdalali by trochę w biedronce na ZUS-ie to może by spokornieli . Jacek się tam produkuje a im chodzi tylko o dodatkowe euro i w nosie mają narodowe hasła.
gyrayec... Problem polega na tym, że na żydowskie muzeum potrzeba kilku milionów, które można łatwo wysupłać z budżetu, a na rolnictwo trzeba wielu miliardów, które już trudno wygospodarować.
FLAKKU0... hehe..pan Jacek Międlar ma zadatki na trybuna ludowego. Kolejne płomienne przemówienie. Brawo!
Liviu K... Wypie*dolić tych dziadów z sejmu!
Liviu K... W mediach cisza nikt nic nie mówi o protestach rolników.Mają tylko ubaw , bo wylała się czekolada na autostradzie i o tym się mówi.
Kezada... Wielkie BRAWA Jacku!.. Polsko wstań z kolan i broń naszą narodową żywność.. PiS jest skończony w oczach Polaków.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg