Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

JAK POZYSKAĆ FUNDUSZE EUROPEJSKIE?!

Sprawdzam Jak »
Jest takie genialne przysłowie "Pieniądze leżą na ulicy wystarczy się po nie tylko schylić" Można sprzedać nerkę, można pożyczyć od rodziców, można napaść na bank, ale można też skorzystać z pomocy Funduszy Europejskich. Czy jest to rzeczywiście takie trudne i mało dostępne? Ile i jakie dofinansowania są dostępne? No właśnie, trzeba to sprawdzić! Po prostu Ufunduj Sobie Przyszłość ;)

Wyszukiwarka Dotacji -...
Komentarze:
Ryj Jak... Reklamując innowacyjny postkolonialny komunizm z UE musiałeś zasłonić symbol Apple, bo przecież Woźniak nie brał żadnych dotacji i nie płacił ubezpieczenia. - och -
Katarzy... Łodzianki :)
Mateusz... z urzedu pracy dobrą opcją jest Bon na zasiedlenie
Klaudia... Ooo, Plac Wolności, szkoda, że akurat cię nie spotkałam jak nagrywałeś :D
Karol A... Poznań :)
Banersk... Może sprawdziłbyś jak prowadzić firmę? Głównie chodzi mi o tym co osoba prowadząca firmę musi robić co miesiąc, jak wystawiać faktury itp. itd. A co do odcinka - Świetny jak zwykle! :)
exiztoo... Za JDegi szanuje .xdd
DRAHMIN... ZUS, US, UM - Trójkąt bermudzki, w którym znikają nasze pieniądze.
facho24... Niczego sie nie dowiedziałem o dotacjach z tego filmu
kaszaaa... Bardzo ambitny materiał :)
Micha?... Powiem tyle, na tej stronie niby coś tam jest ale w rezultacie nic, są kursy angielskiego dla 100 osób które są na skraju nędzy. To ja się pytam na cholerę takiej osobie roczny kurs angielskiego? dla przedsiębiorców są programy z udziałem własnym i narzuceniem co ma sobie i jak wyprodukować, a te lepsze i tak 90% zabierają uczelnie B&R.
JandruK... Prawdziwe fundusze na kwoty kilkaset tysięcy i więcej to :) kilkadziesist stron ;] wniosku. Takze te pare zl to mozna sobie wsadzic.
Natalia... "miłe panie z urzędów" hahahaha
Karolin... Bardzo potrzebowałam takiej ilości informacji :) Dymi bardzo dziękuje i pozdrawiam :)
Bartek ... Wniosek z filmu: zgłosić się do Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich :)
Dj Amne... 1.Spoko filmik od długiego czasu myślę nad zamorzeniem filmy ale brak kasy i tak raczej szybko tego nie zrobię jak kiedykolwiek biznes plan jest ale kasy nie ma a są małe dzieci i najniższa krajowa
2.8:40 fajne cenzura ale i tak wiadomo ze do apple sam go pokazałeś w innych filmikach, myślisz że apple ci za to zapłaci oni cię pewnie nawet nie widzą
pozdro. ;)
Dominik... Sprzedałeś się
Dominik... Sprzedałeś się
KIBICUJ... Ty jako jedyny kanał tego typu filmy oglądam do końca
HiTmEnX... Sprawdź jaką potrawę najlepiej robić na grillu !
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSBmpo4ksx-1GzKorS4YOnQ