Testujemy wytrzymałość światłowodu : Jak to działa odc 2

Orange Polska »
Sprawdź statystyki dla kanału "Orange Polska"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Zainteresowany światłowodem? Wejdź na https://oferty.orange.pl/internet/. Chcesz wiedzieć więcej o tym jak działa nasza sieć? Zajrzyj na naszego bloga: https://biuroprasowe.orange.pl/?type=blog&category=siec.

Komentarze:

Magda T...Orange to jedno wielkie dno :/ reklama dźwignią handlu - gdy pójdziesz do punktu ich oferta okazuję się jedną wielką ściemą, dla kogoś kto wie jak to działa to jeden wielki marketing i nic więcej - wiedzą Ci którzy pytali o jakikolwiek światłowód w miastach powiatowych... nie mówiąc o wsiach wokół. Tylko LOKALNY dostawca ma rację bytu :D Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników Orange....
Fiko?ek...[*] iphone 4
iZo...Fajnie, ale nie w kazdym miejscu jest ten światłowód..
Jakub...I tak to jest śmieszne co wy robicie.
Mustafa...A kiedy nagracie film z montowania swiatlowodu na wsi?
Marek S...Ale nikt nie wie na ile może być lat światłowodu
MR.WAST...Witam
Czy światłowód do internetu musi być pociągnięty w to samo miejsce gdzie znajduje się dekoder?
W najbliższym czasie będę miał montowany taki światłowód I nie wiem czy będę mógł korzystać z komputera który znajduje się na drugim piętrze. Pozdrawiam
Tomasze...Test skrętki brawo hahaha i tak wasi podwykonawcy korzystają z gorszych kabli jak na tym filmie a instalacje pamiętają czasy gierka wystarczy popatrzeć po szachtach na klatkach schodowych.
Didko...Dobrze że testują wytrzymałość swoich produktów, bo w dzisiaj z powodu BARDZO słabego internetu (co niestety przydarza się notorycznie) tak (za przeproszeniem) przyje*ałem rułterem w ścianę że cała obudowa odpadła.
anZpo r...Jestem 21!!!
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCRHSMHCrm63-UOZiQZb9cIg