Pure Farming 2018 3 Błędna interpretacja

Wujek Bohun »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Wujek Bohun"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Kup Pure Farming 2018: http://bit.ly/Pure-Farming_Wujek-Bohun
Cyfrowa koszulka WB: https://www.4shared.com/file/lrE7H9vvfi/aaaWujekBohun_v2.html (musisz posiadać darmowe konto na 4shared)
Instalacja: wklej do: Partycja/Steam/steamapps/common/PureFarming_data/StreamingAssets/Clothes/Shirts

BLOG - http://wujekbohun.pl/
Fanpage - https://www.facebook.com/wbohun/
Instagram - http://instagram.com/wujek.bohun
Google + https://plus.google.com/u/0/+WujekBohun/posts
Twitter - https://twitter.com/WujekBohun

Sklep: https://wujekbohun.teetres.com/

Kolejne filmy: http://wujekbohun.pl/news/publikacje/

Zobacz również:
Farming Simulator 17 https://www.youtube.com/watch?v=DfY2azKRFpA&list=PLqgbczz2KwTN8BH8wgSOoKKhsQgT5WhZX
Farming Simulator 2013 https://www.youtube.com/watch?v=L-99CBB9Ogc&list=PLqgbczz2KwTMFtgrp4t5t5eJV5hVdirMJ
Farming Simulator 15 https://www.youtube.com/watch?v=ZF_KkVYK0GI&list=PLqgbczz2KwTNh1McMzTehXUNtRtOcTAZE
Wjazd na farmę https://www.youtube.com/watch?v=oaNYmqdKT-M&list=PLqgbczz2KwTPNUCrzldJbD2Tvr2rN61ZI

Ważne linki:
Oficjalna strona: https://www.farming-simulator.com/?lang=pl&country=pl
Modyfikacje : http://www.farming17mods.com/
Modyfikacje: http://ls-world.pl/

REC: Mirillis Action! https://mirillis.com/pl/
Montaż: Camtasia studio 9

Komentarze:

pisaq q... piotr pisarewicz 19 lat
Jarek M... Witam Panowie... powiedzcie mi czy da się grając na laptopie jakoś inaczej niż kółkiem od myszki sterować odesłaniem kamery?
roobin... WB ja nie grałem w wyzwania, ale też bym się zdenerwował. Dlaczego przeciętny Kowalski musi się tą grą denerwować, a nie była tania na Steamie. Jestem osobiście zażenowany :(.
ViTec... Na temat dzisiejszych ludzi to masz świętą rację WB-ie. Sztuczne, dziwne społeczeństwo, jak ja widzę jak większość ludzi siedzi z nosem w tych smartfonach np. kobieta która siedziała obok ze mną w kolejce do lekarza a przyszła z dziećmi na których nie zwracała wogóle uwagi, mimo że ją prosiły o chusteczkę itp., no tragedia k....a .
BARTASS... Miód malina :D
Tomasz ... 15 procet z jednego pola a z drugiego tez 15 procet tak samo z 3 pola i 4 tez to ci da z kazdego 60 procet
Jan On... Treść zadania jest dwuznaczna. Nie byłoby wątpliwości gdyby było napisane: ,,Zbież po 60% plonów z każdego pola". Zalecenie Unii jest by kosić od środka pola na zewnątrz, by ewentualne zwierzęta miały możliwość ucieczki. Gdy tak kosisz Wujku to one uciekają do środka a nie na zewnątrz i mają problem.
Jakub W... Część nagraj Minecrafta
Bartek ... zajebisty film wujku.
Pawe? B... Cześć Wujek oczywiście spoko odcinek i te historię z dzieciństwa, mam taką prośbę gdybyś mógł powiedzieć lodowemu płomyczkowi aby zrobili coś z tą kamerą bo jest to strasznie niewygodne i przeszkadza, że nie można jej zatrzymać w dowolnym momencie np przy oddalaniu widoku tylko oddala się na jakąś zaprogramowaną odległość a to strasznie wkurza i utrudnia grę a ja np powiedzmy chciałbym sobie zatrzymać kamerę w połowie tej zaprogramowanej odległości lub w innej odległości, fajnie by było gdyby to gracz mógł sterować w 100% kamerą. Pozdrawiam CiebieAdam Ni... Padniesz ze śmiechu ale jest i prawda Polecam Odlądać od 0:57:50 do 1:00:30 Niech każdy to zobaczy POLECAM !
Grzesie... No nie powiem Szacun dla Pomyczka! I tak jak mówisz WB jakby SCS... "jakby" słuchali oglądali i tak szybko reagowali to by było Super. Pozdro WB I dla Fan Sima tyz
Czajsom... Koszulka auralena byla heh
Micha? ... to ,że cofanie z opuszczonym hederem jest bez sensu bo heder nie opada na samą ziemię tylko jest kilka cm nad ziemią i nie stawia żadnego oporu.Powtórzę się jeszcze raz producenci tej gry chyba nie mieli styczności z rolnictwem(moja własna opinia) Pozdrawiam ciebie i twoich widzów.
Tomasz ... Zamiast timelapsa można było po prostu wyciąć... bo jaki sens jest oglądania timelapsa? na którym dzieje się cały czas to samo?:)
Aleksan... wicia Bogi
ohh, starasz się ;a tu taki psikus od losu (to jest od producenta gry...) ...no ale powoli małymi kroczkami ;) i się jakoś to ogarnie...
nie ma co psioczkać i poddawać się ;puki walczysz, jesteś zwycięzcą!! :)
pozdrowionka
huberci... Dzięki ci wujku za polubienia zdjęcia na Facebooku ☺☺
Tomasz ... Całe szczęście ja oglądam filmy wtedy kiedy ja chcę, a nie kiedy one są publikowane - więc problem dzwoneczków, słowiczków, gówienek mnie nie dotyczy...
Sebasti... 11:36 to automatyczne przewijanie się podpowiedzi faktycznie jest trochę irytujace, jak ktoś chce przeczytać (no chyba po to są, żeby przeczytać i ułatwić sobie rozgrywkę?). Może twórcy powinni zmodyfikować ekran ładowania z ciekawostkami w taki sposób, aby zmieniały się np. kliknięciem myszy albo strzałek? W niektórych grach jest taka mechanika, chyba nie powinno to być zbyt czasochłonne do implementacji.
Pozdrowienia Wujku Bohunie, fajny odcinek. :)
Konieme... Wujku na wstępie nie ma czegoś takiego jak wyprużnianie przyczepy po za tym Mała prośba zainwestuj w pogłębienie terminologię rolniczą ale ogólnie lubię Cię oglądać :) PS. wypróżnić to możesz się w toalecie NIE ŻNIWIARKA!!!!!! NA LITOŚĆ BOSKĄ to jest heder lub AUTOMATYCZNY ZESPÓL TNĄCY
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCymqCGBX0BYyG_wpLz8latg