wideoprezentacje - Gwiezdne Wrota Starożytnych Kosmitów Odnalezione w Iraku

► Seria Teorie Spiskowe ► ► Pozostałe Vlogi (Playlisty) ► (Polityczne) + (Życiowe tematy) + (Lekkie vlogi) ►Fanpage kanału ► ►Fanpage autora filmu ► ►Grupa Facebookowa ► ►Mój Twitter ► ►Mój Instagram► Gwiezdne Wrota Starożytnych Kosmitów Odnalezione w IrakuSpiskowe Teorie? Czy już coś więcej? Teorie Spiskowe Teorie Ator z Wideoprezentacje wyjaśnia Przepowiednie dla Polski Europy i Świata. ►Powiązane Vlogi ► 1. ► Starożytni Kosmici Dowody że Ziemię Dawno Temu Odwiedzili Obcy Wpłynęli na Ludzi ► 2. ► Zakazana Archeologia Ukryta Prawdziwa Historia Świata i Polski ► 3.► Anunnaki Starożytni Kosmici i Bogowie Sumeryjscy ► 4. ► Starożytni kosmici / Astronauci / Kosmonauci Dowody! ► ► Kontakt biznesowy (wyłącznie biznesowy) ► ► Czytaj codziennie ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z masowym ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► ► Źródło ► miasto)


Najlepsze komentarze:

D B... Miły Komentarz :-)
Zavic19... Ja poproszę vlogi na oba z wymienionych tematów - o kontakcie akwarelisty z kosmitami i/lub jego okultystycznych praktykach oraz pozaziemskiej genezie NWO! A tak w ogóle to bardzo fajny materiał :).
Bartosz... Chcemy o poza planetarnym podchodzeniu new world's order!!
Piotr H... kds
gytrox... Subuje cię mordeczko
Mariusz... Z tymi drzwiami to tak w filmie animowanym " Potwory i spółka "
Jack Ri... 38:50 dokladnie to samo, o teleportacji kwantowej mówił kaczor Duffy, w bajce która widziałem tydzień temu (prawdopodobnie z lat 90tych). Bawił on się tam z królikiem Buggsem w wynalazców i stwierdził, że osoba będzie rozbijana na cząstki i teleportowana, a on wymyślił dla takiego podróżnika plecak... wtf?
Kacper ... Mordo dawaj o Adolfie??
Michal ... Brakuje mi w tym odcinku owej "analizy logicznej", a dokladnie logicznej krytyki. Dlaczego USA nie zrobili zasadzki przez owe wrota? Jaki problem wyslac oddzial marines wrotami do Iraku i zabezpieczyc teren od srodka?
Nowe technologie najszybciej sie rozwijaja wtedy gdy jest wojna badz zagrozenie wojna. Wtedy kwstie etyczne, budzetowe i bezpieczenstwo eksperymentow jest druga rzedne a liczy sie efekt. W trakcie zimnej wojny w wyscigu w kosmos zginelo wielu kosmonautow ale na to byla zgoda spoleczna, teraz jest to nie akceptowalne dlatego idzie wolniej. Innymi slowy w trakcie wojny rozwijamy bron by byc lepszym od przeciwnika i napedza nas strach a w trakcie pokoju rozwijamy to co jest oplacalne i na czym mozna zarobic
Saladyn... MÓWIENIE że "SG Universe był nie udanym serialem" jest błędem.< bo porostu przestali kręcić >
A ja oglądałem cały ten serial i moje podirytowanie było ogromne że to już koniec, nawet wiedziałem co dalej mogło by się zdarzyć, grubasek nie dał rady naprawić hibernatora ale odkrył że w skrzyniach są urządzenia do tworzenia jedzenia tak jak na statku DEDALU po ulepszeniach od Azgardów, a moje przewidywania biorą się stąd że jest taka chwila w tym serialu że Eliot zagląda do skrzyć lecz ktoś mu w tym przeszkodził. Więc jak już wszyscy się obudzą, zobaczą całkiem innego Eliota, szczupłego, wysportowanego oraz starszego o te lata lotu i stąd te tekst "gdzie jest Eliot!!" :)

W SG działanie wrót w skrócie wygląda następująco, jest to rozdrobnienie do atomów i przesłanie tych atomów oraz informacji a następnie złożenie z tej materii ciała w innych wrotach.
ATOR bredzi. XD

A co do skoków technologicznych niemców, jakoś nie uważam że to był wielki skok technologiczny, tylko wydajny system nagradzania i zatrudniania ludzi na odpowiednie miejsca.
filip b... "na kolana przed bogiem"
Tomasz ... mily komentarz
Julian ... Czasami myślę, że te wszystkie książki, filmy czy gry powoli przygotowują nas ludzi do dnia w którym spotkamy się z innymi rasami.
Statki obcych, które widzimy na niebie, lądzie czy pod wodą też mogą mieć swój mały wkład by nas ludzi powoli oswajać z takimi zjawiskami.
Kto wie? Może za 100 lat obcy będą przechodzić obok nas na ulicach :)
Merlin ... Znowu szóstka Lucydmuszka.
Maci3kk... Komentarz dla statystyk.
Chuck N... 8 raz ogladam gwiezdne wrota :p
EnigmaS... Minds.com
Misiek_... KDS
Baku?... Wariat omów temat: THC na Świecie
Marcin ... Jak ja słucham takich bzdur to aż mi się morda cieszy :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g