Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

JERZY BIELEWICZ DZIETNOŚĆ W POLSCE WCIĄŻ JEST ZBYT NISKA

Telewizja Republika »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału " Telewizja Republika "! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl -
codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!
Komentarze:
Tds Sbl... jest też słaba wiara w utrzymanie się długo PiS przy władzy przy wielkich atakach i z lewicy i z prawic kanapowych co razem skończy się przejęciem władzy przez PO + inne WSI i wykończenie nas na pokolenia, oddanie żydom wszystkiego co zechcą z odsetkami, kolonizacja od ruskich i pruskich, pozbycie się już zbędnych im narodowców itp.
Marcin ... No, nie jest prawdą że "kobieta w wieku rozrodczym urodziłą 1.45 dziecka" (w zeszłym roku), tylko że przy takiej płodności jak rok temu, przez całe życie urodzi ok 1.45 dziecka. Jakby urodziła kobieta 1.45 dziecka w jeden rok, to raz, że to trudne, bo ciąża trwa 9 miesięcy (a bliźniaki to tylko co 40. ciąża), dwa że wspólczynnik zastępowalności pokoleń to byłby z 15.
Tomasz ... w zyciu nie widialem kolyski no ale takich dwoch bykow rozplodowych jak powyzsi to chyba znacznie przyczynili sie do wzrostu populacji I dostarczaja miesa pracowniczego do fabryk I hut zeby kapitalistom interes sie krecil I konsumpcja rosla - a moze panowie jeszcze lebensborny. Problem jest taki ze zabiera sie wszystkim spore pieniadze w formie podatkow a potem redystrybuuje na potrzeby ktore wydaja sie dzielacym istotne albo dajace poparcie a niekoniecznie istotne z punktu widzenia tych ktorym sie zabiera
?ukasz ... Szacowany koszt programu 500+ (wg. ustawodawcy) w momencie wprowadzania wynosił 28 mld zł. Zakładając, że część wróci w Vacie i akcyzie daje to koszt ~20 mld zł. Przewidywany wzrost dzietności był oszacowany (wg. ustawodawcy) na 26 tyś urodzeń rocznie.
Daje społeczny koszt "zachęcenia" do powstania nowego obywatela ~750 tyś zł za osobę, finansowane z zadłużenia.
Zakładając, że do roku 2050 utrzymają się rekordowo niskie stopy procentowe, daje to z odsetkami koszt "produkcji" obywatela ~1,5 mln zł za osobę, czyli kilkukrotnie więcej, niż statystycznie ten obywatel odprowadzi podatków w ciągu swojego życia.

Dzisiaj jest ~16 mln osób w wieku produkcyjnym na ~9 mln osób utrzymywanych przez ZUS.
Jeżeli nic się nie zmieni, przy aktualnej piramidzie pokoleniowej Polski, za 30 lat będzie ~10 mln osób w wieku produkcyjnym utrzymujących ZUS dla ~13 mln emerytów i rencistów.
Jeżeli program 500+ osiągnie wyznaczane mu cele, to (szacując do góry) za 30 lat będzie ~10,5 mln osób w wieku produkcyjnym utrzymujących ZUS dla ~13 mln emerytów i rencistów i dodatkowo wyższe zadłużenie.

W świetle tych faktów, jak Rząd "wziął ten problem za rogi"??

Więcej: https://youtu.be/DyA3VHZda9w
Doppelg... PiS abortuje dzieci z niepełnosprawnościami.
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw

X