Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Unreal 4 Prawie jak Tomb Raider

Faja »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Faja"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
▪ STREAM: https://gaming.youtube.com/c/Faja/live
▪ Zostań Patronem: https://patronite.pl/faja
▪ Funpage - FajaBB: https://www.facebook.com/fajaBB
▪ Fajowi Czołgiści: https://www.facebook.com/groups/393841507482664/
▪ mail: faja77wot@gmail.com
▪ Zagraj w Armored Warfare: http://go.aw.my.com/AW_FajaBB
▪ Załóż konto i graj z Fają w World of Warships
http://tracking.linktogame.com/SH2oX
▪ Załóż konto...
Komentarze:
Predato... 03:05 Ja pisałem ci o tym Darkplaces Epsilon Build. Przejdź Q1 i nagraj całą serię haaaa będzie rozpierdziel. :D :D na tym modzie. Jest jeszcze Quake 2 z modem podrasowywującym grafikę czyli to:

https://www.moddb.com/mods/quake-2-xp/downloads

Są dwa do wyboru z lutego tego roku wersja najnowsza ale beta i ten starszy. Co prawda istnieje inny graficzny mod o nazwie berserker ale on jest chujowy i grafika w nim jest jakby z plasteliny. Grałem na nim i mi się nie spodobał polecam lepszego czyli ten XP. Ja już sciągnę se jutro tą betę.

04:20 To jest shield belt który cię wcześniej uratował od lawy bo on pochłania obrażenia i migiem się wyczerpuje. Nie schodzi ci życie ani inny pancerz póki on się nie wyczerpie.

08:08 W tym pomieszczeniu jest ukryty przycisk otwierający te sztaby i można wejsć do wody a tam na dnie jest Superhealth. Musisz wymacać na scianie który to jest.

08:29 - 08:41 Hahahaaha dobree Faja chce mieć króliczka w domciu XD XD XD. EEEE dobra spierdalaj hahahaa :D :D :D.

09:45 Hahahaahaha faja ty zboczeńcu jeden tyyyyyyy XD :D.

11:16 Znajdujesz się w Świątyni Wodnego Boga Chizry którego czczą tutejsi Nali. Poziom przyjemny, ale i długi a tym jeszcze przyjemniejsza muzyka w nim.

11:34 To są nowi wrogowie tzw. Slithy plujące kwasem z daleka a z bliska tną pazurami. Występują tam gdzie jest woda, lubią wodno ziemny tryb życia.
TheKryn... Faja jak nie rozumiesz nic po angielsku, a chcesz mieć większy klimacik to powiem Ci, że jest spolszcznie do Unreal'a. Wpisz sobie unreal gold spolszczenie i Ci wyskoczy link z podpisem wersja 227.
Micha? ... Faja w pierwszym odcinku mówiłeś że nie spodziewasz się żeby 15 latek miał ochotę oglądać tą serie a tu cie zaskocze mam 15 lat i z chęcią obejrzę wszystkie odcinki !
Adi89PL... Kozak seria :D
spqninj... Podał byś linka do tego całego patcha poprawiającego grafe ;)
Kapitan... xddd
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-fy5EleMyLFK6Z-qM7ae2g

X