Maciej je - TAKIEGO KEBABA NIE JEDLIŚCIE chyba że byliście ostatnio na Nocnym Markecie | GASTRO VLOG 118


ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: https://www.subscribepage.com/ZarlocznaLista GRUPA "GDZIE ZJEŚĆ W WARSZAWIE?" NA FACEBOOKU: http://bit.ly/GdzieZjescWWarszawie GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: http://bit.ly/Bekonolodzy Zaawansowana wyszukiwarka knajp: http://bit.ly/ZnajdzKnajpe Co w dzisiejszym vlogu? - Targ Śniadaniowy - Nocny Market - najdziwniejszy kebab ever - lemoniada-petarda - szkolenie z jedzenia ramenu autorstwa Piotra Góreckiego z bloga Pyza made in Poland (https://pyzamadeinpoland.pl/) Podobało Ci się video? Subskrybuj mój kanał: http://bit.ly/SubnijBekon Muzyka: Youtube Audio Library + Romański + Dawid Kujawa (https://www.facebook.com/Deyw92) Więcej jedzenia znajdziesz na moim blogu:...

Najlepsze komentarze:

Maciej ... Jeśli oglądacie film na apce mobilnej i tnie Wam co chwilę, otwórzcie film w przeglądarce - będzie działać normalnie. :)

PS A jak ktoś ma pomysł, skąd taki bug, to niech da znać w komentarzach, bo ja bezradnie rozkładam ręce - od strony renderu niczym ten film nie różni się od poprzednich.
SpySher... Slowo kebab/kebap przyszło do j. polskiego z j. tureckiego. W j. tureckm slowo to ma formę kebap. W j. tureckim w slowach w mianowniku kończacych się na p (a więc np. w slowie kebap), w czasie odmiany przez przypadki, gdy końcowka przypadka zaczyna się na samogloskę, p zamienia się w b. Na przykład: kebap (mianownik), kebaba (celownik) = kebabowi. W języku polskim podobne zjawisko zaobserwować można w odniesieniu do slowa chleb - w mianowniku slyszymy nie "b" na końcu, lecz p (chlep), natomiast w czasie odmiany slyszymy "b", np. chleba. Róznica polega na tym, że język turecki w mianowniku zachowuje w pisowni tę głoskę, którą faktycznie slychac: (p) = kebap, natomiast w czasie odmiany - głoskę dźwięczną b = np. kebaba - kebabowi. Reasumując w języku polskim powinno pisać się kebab - analogicznie do pisowni słowa chleb (nie piszemy przeciez chlep).

Mirosław Koksloy

tlumacz przysiegly j. tureckiego
Buffy B... Kocham ????
Iza Cza... Przetestuj jak w gdansku z jedzonkiem gdzie naj:)
Michal ... Maciej - jeść , pić, spać jak tamagotchi;) ciało sycisz a co z duchem ?:)
Mick Mi... maćku powiedz mi proszę, jak radzisz sobie z gazami po takim jedzeniu? tyle tłuszczu i węglowodanów wiadomo czym skutkują. w pracy puściłem poobiadowego bąka i awantura na całego hehe. jak ty sobie radzisz z tym? to ważne pytanie. lubię twoje filmy.
MAciej ... o czym ty gadasz ?
slabe
Karol... Ile miesiecznie wydajesz na żarcie?
Brawura... tak czasem ogladam twoje filmy ale jak zachwaliles melody to ty chyba czlowieku lodow nigdy w zyciu jakis dobrych nie jadles....
Chwila ... W Białymstoku jest płac pełen fajnych foodtruckow wiec jesli bedziesz w Białymstoku- Mlynowa 12 ?


Emil 19... Macieju, co ile odbywa sie ten nocny market?
?ni?ty ... z tym ramenem to tak nie dokońca, ale niech mu będzie, w końcu bloger i się zna :) Pozdrawaim :)
Mateusz... Maciej nagraj odcinek o knajpach z quesadillą w Warszawie
Natalia... Takayoki na targach śniadaniowych były z YakoTako ?
Tak z innej mańki,ale wciąż a'propo jedzenia. Wiem,że nagrałeś sporo filmików o pizzy, kilka widziałam,ale chyba pod tym jest większa szansa,że to zobaczysz. Świetną pizzę mają w restauracjach (5 lokali w Łodzi,1 w Warszawie konkretnie na Ursynowie na ul.Dereniowej) Presto Pizzeria Trattoria. Ja sprawdziłam ten w Warszawie. Byłam tam kilka lat temu i kilka dni temu i poziom pizzy jest ten sam -cieniutkie ciasto,dobry serek. Ceny też spoko ostatnio jest jakaś promocja,że od każdej pizzy odejmują 10zł (nie wiem dokładnie,jak to działa czy zależnie od dnia tygodnia/godzin czy to sezonówka,na ich stronie nie znalazłam takich informacji xD). W każdym razie polecam. A zawsze myślałam,że to w niedzielę jest 'najgorzej' na nocnym :p
dedumdu... Macieju, jak Ty to robisz, że jesteś w stanie tyle na raz zjeść?! ;D
Tomasz ... Dziś rano obejrzałem vloga i mnie zachęciłes na te żołądki. Zamówiłem i były pyszne. BTW. Widziałem, że też dziś testowałeś dania ze znajomymi. Pytanko. Czy jadleś brazylijskie? Fajnie te rożny na ich stanowisku wyglądały.
Young P... Da się ośmiornicą udusić??:D
Karolin... Maciej to spoko spoko spoko całkiem spoko youtuber ?
Ancienc... Teraz lawasz w tym kebabie jest już naprawiony i można go spokojnie zwinąć!
ProMast... Odcinek CAŁKIEM SPOKO :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCmJICzQIRqRIDQjWAbN7nYA